Nowy sneak peek 3×24

Pojawił się kolejny sneak peek „A dAngerous gAme”. Tym razem Mona i jedno z „A”. Toby? Spencer? Ktoś nowy? Jak myślicie? Zapraszamy do obejrzenia.

18 myśli na “Nowy sneak peek 3×24”

  1. nie wiem , nakreciliscie mnie jakos na mame Arii. tu jest masa jej zdjęc i na dodatek byla nagle na tym calym festynie na ktory byl porwany malcolm. i moze to zeczywiscie ona jest na tym zdjęciu z ali z promo….

  2. Spencer porwała Malcolma to na 100%. Teraz zostaje kwestia Red Coat,którym dla mnie może być prawie każdy.Jenna ma największy motyw.Przez dziewczyny stała się niewidoma.Na jednej z imprez gdzie jeszcze żyła Alison,Jenna poznała Monę więc mogła z nią zawrzeć pakt.Wciągnęła w to Tobiego,który zapewne był przez nią szantażowany.Już sam zgłupiałem. A tak na marginesie zauważyliście,że za każdym razem to Spencer dowiaduje się o członku A Teamu lub o osobie w jakimś stopniu podejrzanej? 1 sezon-Ian w wieży kościelnej. Później Mona, Toby, no i teraz Red Coat. Aaa no i uważam,że Melissa również należy do tej całej bandy tylko nie wiem w jakim charakterze.Jak Ian chciał zabić Spencer w kościele to ona mówiła do niego:żeby tego nie robił,niech pomyśli o Melissie a on na to :Właśnie dla niej to robię. Może się czepiam ale uważam,że coś w tym jest 😉

Dodaj komentarz