Nowy wątek miłosny?

Stolen Kisses miało nas zaskoczyć nową przyjaźnią Spencer i Caleba oraz nowymi informacjami o Ezrze. Jak się okazuje to nie koniec niespodzianek. Jeśli dobrze się przyjrzycie rozszerzonemu promo dojrzycie zaskakujący pocałunek. Kogo? Zapraszamy do rozwinięcia newsa.

Dobrze widzicie. To Hanna i Wren. Przyjaźń to jedno ale co sprawi, że przystojny doktor i śliczna blondynka posuną się aż tak daleko? Czyżby A? A może zwyczajnie coś zaczną do siebie czuć?I jak na to zareagują Caleb i Spencer?

 

22 myśli na “Nowy wątek miłosny?”

 1. Kurcze, nie chce zeby Hanna byla z Wrenem. Musi byc na to jakies wytlumaczenie. A moze Hanna to robi bo dziewczyny zaczynaja podejrzewac Wrena i maja jakis straszny plan i do tego bylo potrzebne zeby Hanna go pocalowala. Sama nie wiem. Ja chce Haleb !! Jejku ……

 2. TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Marzyłam o tym żeby zobaczyć Wrena u boku jakieś dziewczyny! A ty Hanna! ŚWIETNIE !!!!

  MAM NADZIEJE ŻE TAK JUŻ ZOSTANIE!

  NIE CIERPIE Caleba!

 3. Haleb!
  Kurde, ja rozumiem jest wdzięczna Wrenowi, ale teraz to przegina. Jeszcze nie dawno była załamana utratą zaufania Caleba, a teraz rzuca się na szyję nudnemu doktorkowi -.-
  Wrrr.
  Biedny Caleb. Dobrze że dostał chociaż miły duecik ze Spenc. Fajnie razem wyglądali, jednak dalej kibicuje Spoby. <3

Dodaj komentarz