Nurtujące pytanie: Co jest między Ezrą i Jenną?

Wśród wielu pytań, jakie pojawiły się po finałowym odcinku PLL, jest też dotyczące tego, co wydarzyło się między Jenną, Ezrą i Arią na balu maskowym.
W ramach przypomnienia, Ezra podobno przebywał u rodziców po tym, jak został zwolniony z Hollis. Widzielismy też Jennę jadącą do parku, by dać nieznanej nam osobie przedmiot zawinięty w materiał. Następnie przenosimy się na bal maskowy, gdzie Aria stoi samotnie w oddali, patrząc na coś nerwowo.

Widzimy również ciemną postać trzymającą telefon, która po chwili zaczyna pisać wiadomość, podczas gdy nasza uwaga zostaje zwrócona na Arię. Dziewczyna dostaje wiadomość, uśmiecha się i kieruje się w stronę opustoszałego rogu sali, skąd okrężną drogą idzie do sali luster dającej wrażenie prywatności. Arię śledzi tajemnicza postać, po zdjęciu maski okazuje się, że jest to Jenna, wyglądająca na dziwnie… szczęśliwą?

Oczywiście, sceny te prowadzą do wielkiego-publicznego-debiutu-ujawnienia(napisane tak celowo c;) Ezrii. W takim razie, co robi tam Jenna? Jest kilka pomysłów, lecz są one raczej daleko idące i są to przede wszystkim domysły, efekt bujnej wyobraźnie:
1. Jenna pomaga Ezrze(?). Czy to możliwe, że Jenna znała wcześniej Ezrę? Może osobą z parku był Ezra, ktoremy Jenna dawała maskę? Kiedy powiedziała tej postaci, że miała nadzieję zobaczyć go ponownie, może mówiła to dosłownie, nie chodziło jej o to, że tęskniła. Może po raz kolejny pomagała jemu i Arii w tańcu?
2. Jenna szpieguje Arię. Być może, od kiedy Jenna jest częścią grupy Czarnego Łabędzia, ona, Lucas, Czarny Łabędź, i kto wie, kto jeszcze jest w tym teamie, zajmują się szpiegowaniem Ezrii i Jenna wysłała do któregoś z nich wiadomośc, zjadąc sprawozdanie z tego, co widzi.
3. Jenna zakochała się w Ezrze. Wiemy, że Jenna (tak jak Allison) lubi starszych facetów, jak chociażby Garret. Być może śledzi go i używa jakiegoś super zaawasowanego technicznie telefonu, by móc widzieć jego wiadomości wysyłane do Arii. Jest po prostu lekko psychiczna i planuje go wykraść, by mieć go dla siebie.

Jak myślicie? Co mogła zawierać wiadomość Jenny i sekretne spotkanie Ezry?

http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-burning-question-whats-jennas-connection-to-ezrias-public-debut?fb_pid=1333055706&utm_campaign=vrl&utm_medium=fnpg-pll&utm_source=facebook.com

5 myśli na “Nurtujące pytanie: Co jest między Ezrą i Jenną?”

  1. niee Jenna i osoba w parku to był mężczyzna było widać męską rękę i kobieta raczej nosi obcisłą skórę a tamta osoba miała typowo luźną do tego szerokie ramię xD I wątpię żeby akurat Jennie zależało żeby Ezra był szczśliwi akurat z ARIA do tego ten tekst „Wszystkie tam będą’ skoro zależało jej na szczęściu Ezry to pokija jej na balu Spencer, Em i Hanna? Wtf?! Nie bardziej jestem za wersja 1

Dodaj komentarz