Obsada na temat ujawnienia największego sekretu serialu

ew.com opublikował wypowiedzi aktorów na temat ujawinienia w finale 2 sezonu tożsamości najbardziej tajemniczej osoby w Rosewood. Jakie były Ich reakcje? Czego spodziewacie się po wywiadzie? Zapraszamy do czytania. W rozwinięciu znajdziecie jego tłumaczenie

Portal ew.com jako pierwszy poinformował o ujawnieniu tożsamości „A” w finale tego sezonu.

Rozmawialiśmy z obsadą podczas People’s Choice Award (przyp. nagroda dla najlepszego serialu dramatycznego). W tej chwili obsada zajęta jest zostawianiem okruchów za tym, którego złe zamiary psuły życie bohaterów od samego początku serialu.

„Mam pomysł co do  „A” ponieważ czytałam książki, ale nie wiedziałam czy twórcy pozostaną przy tej samej osobie, czy może coś zmienią”- powiedziała Ashley Benson „To nie jest tak jak w książkach, czytelnicy podrzucali pomysły, co było całkiem fajne. Myślę, że mają świetne propozycje, ale wszystkiego dowiecie się w trakcie sezonu”

Jeśli fani myślą, że wiedzą kim jest „A” mogą oczekiwać realizacji ich przypuszczeń.

„Sprawiają, że jest to skomplikowane jeszcze przed wielką odsłoną” – mówi Ash- „Był to mój ulubiony odcinek, który do tej pory kręciłam. Wszyscy są zamaskowani, więc nie wiadomo kto jest kim i to jest przerażające”

Ujawnienie tego było tak duże, że obsada nie mogła o ujawnianej osobie nic wiedzieć, aż do finałowego momentu.

„Nie dostaliśmy wcześniej scenariusza i było to szybkie czytanie dla całej obsady” powiedziała Lucy Hale  „Nie wiedzieliśmy czego oczekiwać, ale kiedy skrypt został odczytany, szczęki nam opadły. Ian (Harding) zawsze komentował przy czytaniu, tym razem zaczął się tylko śmiać, ponieważ nie mógł w to uwierzyć. Ale wszyscy byliśmy zgodni, krzycząc różne rzeczy. Myślę, że to (finał?) skłoni do obejrzenia serialu od początku, ponieważ jest tam wiele wskazówek i wszystkie mają sens”

Keegan Allen również poleca ponowne obejrzenie serialu, przez znajdujące się tam wskazówki

„Powinniście obejrzeć każdy odcinek, aby zrozumieć, od pilota do końca, wtedy to nabierze sensu. Wszystko łączy się ze sobą”mówi „Scenarzyści odwalili kawał dobrej roboty, łącząc wszystko i sprawiając to realnym. Zawsze miałem swoje pomysły kim jest „A” ale wszyscy jesteśmy w szoku”.

Mimo wszystko Shay Mitchell mówi, że dla widzów będzie to bardzo przyjemna godzina.

„Jest to niezwykłe, w jaki sposób scenarzyści zakończyli 2 sezon. Szczerze, fani będą zachwyceni” mówi „To był jeden z moich ulubionych odcinków do kręcenia, jeśli nie ulubiony”

„Jest piękny. Otwiera tak wiele możliwości dla serialu. Patrzenie na to jak się rozwija po wielkim ujawnieniu, będzie interesujące, ponieważ dziewczyny mają wiele rożnych problemów z którymi próbują się uporać” powiedział serialowy Toby.

Tutaj znajdziecie oryginalny artykuł: http://insidetv.ew.com/2012/01/12/pretty-little-liars-hints/

I co Wy na to? Coś się Wam rozjaśniło? Kim według obsady jest „A”?

33 myśli na “Obsada na temat ujawnienia największego sekretu serialu”

 1. Gdyby Ezra był A Lucy Hale nie powiedziała by o reakcji Iana bo ludzie łatwo by się domyślili.Wydaje mi się że chcą odciągnąć uwagę widów aby skupili się na jednej osobie i byli zaskoczeni prawdą.Poza tym Lucy gdzieś powiedziała że w związku Arii i Ezry będą jeszcze długo wzloty i upadki a nie wyobrażam sobie że gdyby Ezra okazał się A Aria chciała by z nim jeszcze być.

 2. „Jest cienka linia pomiędzy miłością, a nienawiścią- „A”
  Zgadzam się a Tobą, Ario, ale A. ukaże swą tożsamość pod koniec sezonu, więc jeszcze między Ezrą a Arią może się dziać, oj może.
  Sama nie wiem, ale od początku jakoś Ezra mi podpadł. Trudno powiedzieć, dlaczego. W każdym razie jestem podekscytowana i liczę na wiele zaskoczeń w finałowym odcinku!

 3. Chyba nikt się nie może doczekać ;). Pretty Little Liars pod względem tajemniczości może rywalizować jedynie z The Vampire Diares!!! Miejmy nadzieję, że reżyserzy jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczą i sprawią, że serce mocniej nam zabije…

 4. Fanką Ezry nie jestem ale nie chciałabym aby to on był A bo cały czas mówią że to on nim jest i jeśli naprawdę nim będzie to wtedy okaże się ze serial jest przewidywalny a nie chciałabym aby stracił swoja tajemniczość.

 5. Aaaaa Vampire Diaries też oglądam 😀 <3

  Kocham PLL, tyle tam tajemniczości, zagadek 🙂 strasznie intrygujący serial. A sporo osób podejrzewa też Ezrę bo on jest takim spokojnym, niezauważalnym kolesiem, który muchy by nie skrzywdził – kto by ( z serialowych postaci) go podejrzewał? Nikt 🙂 I o to chodzi.
  A w czasie serialu rezyser nam podsuwa kolejne postaci, które sa zamieszane w "A" żeby oddalić nas od tej konkretnej osoby.

 6. „Powinniście obejrzeć każdy odcinek, aby zrozumieć, od pilota do końca, wtedy to nabierze sensu. Wszystko łączy się ze sobą”

  To straaaaaaaasznie działa na moją wyobraźnie 😀 bo teraz myślę, że na pewno coś ominęłam, coś przeoczyłam. Chcę już nowy odcinek! Nowy odcinek jest już we wtorek z napisami czy dopiero w środę?

 7. zgadzam się z Arią… Ezra nie może być A, bo nie powiedzieliby jak zareagowała Lucy Hale 😛 Może Ian zareagował śmiechem bo się domyślał kto będzie A 😛 I specjalnie to napisali aby jeszcze więcej osób go podejrzewało 😛

  Ja nadal obstawiam przy Melissie, ale na 100 % jestem pewna, że to kobieta 😉

 8. kurrr.. ja już na prawdę zwątpiłam , aż specjalnie oglądnęłam 12 odcinek 2 sezonu i tam jest bardzo dosadnie pokazane ,że to Garett i Jenna zabili Alison, więc jak znajdą A ,to dowiedzą się zapewne o zabójcy, tak więc w 3 sezonie ,pewnie zrobią podobnie do książki, ktoś przejmie pałeczke A.

 9. Ezra na sto procent nie bedzie tajemniczym/tajemniczą „A” ponieważ on nawet nie znał Ali. Ludzie ogarnijcie się po co stary facet miał by się bawić dziewczynkami, wybijcie sobie z głów jego udział przy tym wszystkim. Mówicie że to taki spokojny gość – on po prostu odgrywa drugoplanową rolę tak jak przy Hannie jej chłopak (zapomniałam imienia) i przy Emily Maia . Trochę logiki 😉

 10. Ja wiem na pewno że .A. jest to osoba którą znamy, którą nie podejrzewamy. Wiele osób podejrzewa że .A. jest Spencer, ja oczywiście w to nie wieże, ponieważ jak ona może być .A. skoro sama dostaje sms z pogróżkami..,, Nie wiem kim jest .A. a do tego wchodzi sprawa z tym kto zabił Alison, bo to na pewno nie jest Ian, chociaż kilka dowodów na niego wskazuje..

Dodaj komentarz