Odcinek halloweenowy – wskazówka

Oglądając odcinek halloweenowy już dawno zauważyłam tę wskazówkę . Dzisiaj chcę się nią z wami podzielić : 

Tak oto jest samochód z Radley Sanitarium jak wiemy jest to zakład psychiatryczny do którego trafiła Mona Vanderwall .Ale co ten samochód mógł robić w odcinku „The First Secret” ? Jedyna myśl to Courtney DiLaurentis – bliźniaczka Alison. Mogła przyjechać właśnie z Radley . Mogła to też być prawdziwa Alison ,która szuka zemsty na swojej siostrze udającej ją. Co jeszcze przyszło mi na myśl ? Chwilę po widoku samochodu Emily rozmawia z Tobym . Rozmawiają o jego siostrze – Jennie. W następnej scenie Alison poznaje Jennę w sklepie a ta od razu wie kim jest Ali. Więc może to Jenna przyjechała z Radley ? Może jest ona biologiczną siostrą bliźniaczką Alison? A może jest to jeszcze ktoś inny ? To moim zdaniem bardzo istotna wskazówka … Jeśli to bliźniaczka Ali (lub prawdziwa Ali) to możliwe że była to postać z finału 2 sezonu ,ubrana w czerwoną suknię:

 

A co wy o tym myślicie?

13 myśli na “Odcinek halloweenowy – wskazówka”

  1. A pamiętacie jak w jednym z odcinków Jenna i Aria grały jakąś tam piosenkę u Jenny w domu ?
    Na końcu tego odcinka gdy była pokazywana „praca” A w tle leciała ta sama piosenka ale grana tylko na klawiszu (gra Arii).. Nie wiem o co z tym może chodzić, mam nadzieję że pomożecie

  2. Heh ja tam mam swoją teorią, której się trzymam choćby kolejny odcinek nie wiem co wniósł! Chociaż praktycznie każdy nowy odcinek wnosi coś innego ale tym sposobem scenarzyści chcą cały czas zmieniać nasze teorie. Nie warto ufać szczegółom, lepiej skupić się na całości, bo te szczegóły to scenarzyści od tak sobie dodają żeby było! A Jenna siostrą Alison??? Głupota!

Dodaj komentarz