Opis 4×08 + Co z młodszym Fitzem?

Hanna decyduje, że Mona jest jej jedyną nadzieją, by uratować jej mamę w „The Guilty Girl’s Handbook,” nowym odcinku Pretty Little Liars, 30. lipca.

Hanna wpada na desperacki plan, by uratować jej mamę przed skazaniem i zwraca się do jedynej osoby, która mogłaby pomóc – Mony. Caleb próbuje przekonać ją, że nie można jej zaufać, co powoduje, że Mona okazuje swoją lojalność w najbardziej niespodziewany sposób. A Spencer wraca do jej starego miejsca spotkań, by zbadać nowy dowód związany z Wildenem i jego zaskakujące połączenia z kolejną tajemniczą śmiercią.

W międzyczasie, najnowsze knowania „A” dają się we znaki Emily i jej mamie, doprowadzając Emily do ponownego spotkania z jej dawną szefową, Zoe (Rumer Willis) w poszukiwaniu ucieczki. A Aria polega na tym, że Jake pomoże jej zrozumieć zachowanie Mike’a, pozostawiając ich obu w zakłopotaniu na temat natury ich związku.

Spoiler od TVLine

Skoro nowy serial Gregga Sulkina nie zostanie zrealizowany, jest jakaś szansa, że zobaczymy go znów w Pretty Little Liars?
Możliwe, że Greg wróci w przyszłości, powiedziano mi, lecz nie w 4A.

4 myśli na “Opis 4×08 + Co z młodszym Fitzem?”

Dodaj komentarz