Paige kolejnym „A”?

Natrafiłam na tumblrze na ciekawy obrazek. Wszyscy, którzy oglądali najnowszy odcinek zapewne pamiętają scenę kiedy osoba w czarnych rękawiczkach (osoba z A-teamu), przecięła zdjęcie, na którym znajduję się Emily i nakleiła na butelkę Whiskey. O dziwo, lub dla niektórych to może nie być żaden szok, te oto zdjęcie wisiało kiedyś w szkolnej szafce dziewczyny Emily, Paige.

 

 

Co o tym sądzicie? Wszyscy teraz kręcą się w okół Jasona, CeCe, Wildena, Alison, a tak naprawdę specjalnie mogli nas odciągnąć od reszty postaci, żebyśmy w finałowym odcinku byli zaskoczeni, kto jest tym kolejnym „A”..

18 myśli na “Paige kolejnym „A”?”

 1. wychodziłoby na to, że ktoś kogo kiedyś podejrzewały kłamczuchy bardzo często jest A i że każda kłamczucha ma jednego A.

  dali jakby oczywistą wskazówkę, ciekawa jestem czy to o niej dowiemy się w finale.

 2. Ja uważam, że Cece będzie kolejnym „A”. Myślę też, że to ona zepsuła windę Emilie i Jasona, bo chciała się ich pozbyć. Emilie w końcu wypytawała ją o Wildena, którego znała.. Prawdopodobnie ona jest Liderem A-Teamu.

  Wren – uważam, że jest w A-Team. Po pierwszę dlatego, że jak Mona pojawiła się w Radley to on od razu też się tam pojawił. A teraz gdy nie ma kto pilnować Spencer, bo o Tobym się dowiedziała, to A-Team postanowił postawić nową osobę przy Spencer. Nawet myślę, że to dzięki niemu Spencer wyląduję w Radley Sanatorium. Może to on będzie miał wpływ na to, że się tam znalazła.

  Melisse i Jasona bym wykluczyła. Wydaję mi się, że Melissa może coś wiedzieć, ale ona i Jason wg mnie nie są A-Team. Alison była siostrą Jasona no i w końcu cudem przeżył ten wypadek windą. To go wyklucza. On węszy, coś wie i dlatego chcą się go pozbyć. No i w końcu widział Cece „tamtej nocy”..

  W tym serialu przysłowie „Przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej” nabiera sens 😀

 3. może A-team podkładał te rzeczy a może nie, tak samo było z Tobym – Spencer była na początku przekonana że on jest podejrzany… i okazało się że jest w a-teamie tak samo dziewczyny podejrzewały wcześniej Paige i wszystko na to wskazuje ze będzie tak jak z Tobym ona tez będzie A. Każde A było blisko dziewczyn Toby był chłopakiem Spencer Mona przyjaciółką Hanny.

 4. A mi się wydaje, ze Paige nie będzie należec do zespołu A. Mnie zastanawia jedna kwestia jest to TEAM- A a w nim: Toby( bliska osoba Spenser), Ezra (bliska osoba Arii) oczywiście moje przypuszczenie, Mona ( bliska osoba Hanny) i zostaje jedna osoba na literę A, która ma coś wspolnego z Emily, moze doktor Anne Sullivan? ciągle mnie to zastanawia

 5. peyton
  dla mnie ta teoria z imionami zaczynającymi się na a, t, e, a, m jest trochę głupia. to tak jakbym założyła zespół, nazwałabym go i członków do niego wybierałabym tylko ze względu na literkę, na którą zaczyna się ich imię, a nie na umiejętności.

 6. A pamiętacie , jak Em miała iść gdzieś z Page i w tedy Toby przebił im opony , Em za nim pobiegła , a Page za nią i potem , Em chciała szukać , a Page nalegała , żeby wróciły spowrotem . Nwm , może sie bała , albo , nie chciała , żeby odkryła prawde o Tobym …

Dodaj komentarz