Paige kolejnym „A”?

Natrafiłam na tumblrze na ciekawy obrazek. Wszyscy, którzy oglądali najnowszy odcinek zapewne pamiętają scenę kiedy osoba w czarnych rękawiczkach (osoba z A-teamu), przecięła zdjęcie, na którym znajduję się Emily i nakleiła na butelkę Whiskey. O dziwo, lub dla niektórych to może nie być żaden szok, te oto zdjęcie wisiało kiedyś w szkolnej szafce dziewczyny Emily, Paige.

 

 

Co o tym sądzicie? Wszyscy teraz kręcą się w okół Jasona, CeCe, Wildena, Alison, a tak naprawdę specjalnie mogli nas odciągnąć od reszty postaci, żebyśmy w finałowym odcinku byli zaskoczeni, kto jest tym kolejnym „A”..

18 myśli na “Paige kolejnym „A”?”

 1. Ja uważam, że Cece będzie kolejnym „A”. Myślę też, że to ona zepsuła windę Emilie i Jasona, bo chciała się ich pozbyć. Emilie w końcu wypytawała ją o Wildena, którego znała.. Prawdopodobnie ona jest Liderem A-Teamu.

  Wren – uważam, że jest w A-Team. Po pierwszę dlatego, że jak Mona pojawiła się w Radley to on od razu też się tam pojawił. A teraz gdy nie ma kto pilnować Spencer, bo o Tobym się dowiedziała, to A-Team postanowił postawić nową osobę przy Spencer. Nawet myślę, że to dzięki niemu Spencer wyląduję w Radley Sanatorium. Może to on będzie miał wpływ na to, że się tam znalazła.

  Melisse i Jasona bym wykluczyła. Wydaję mi się, że Melissa może coś wiedzieć, ale ona i Jason wg mnie nie są A-Team. Alison była siostrą Jasona no i w końcu cudem przeżył ten wypadek windą. To go wyklucza. On węszy, coś wie i dlatego chcą się go pozbyć. No i w końcu widział Cece „tamtej nocy”..

  W tym serialu przysłowie „Przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej” nabiera sens 😀

 2. może A-team podkładał te rzeczy a może nie, tak samo było z Tobym – Spencer była na początku przekonana że on jest podejrzany… i okazało się że jest w a-teamie tak samo dziewczyny podejrzewały wcześniej Paige i wszystko na to wskazuje ze będzie tak jak z Tobym ona tez będzie A. Każde A było blisko dziewczyn Toby był chłopakiem Spencer Mona przyjaciółką Hanny.

 3. A mi się wydaje, ze Paige nie będzie należec do zespołu A. Mnie zastanawia jedna kwestia jest to TEAM- A a w nim: Toby( bliska osoba Spenser), Ezra (bliska osoba Arii) oczywiście moje przypuszczenie, Mona ( bliska osoba Hanny) i zostaje jedna osoba na literę A, która ma coś wspolnego z Emily, moze doktor Anne Sullivan? ciągle mnie to zastanawia

 4. peyton
  dla mnie ta teoria z imionami zaczynającymi się na a, t, e, a, m jest trochę głupia. to tak jakbym założyła zespół, nazwałabym go i członków do niego wybierałabym tylko ze względu na literkę, na którą zaczyna się ich imię, a nie na umiejętności.

 5. A pamiętacie , jak Em miała iść gdzieś z Page i w tedy Toby przebił im opony , Em za nim pobiegła , a Page za nią i potem , Em chciała szukać , a Page nalegała , żeby wróciły spowrotem . Nwm , może sie bała , albo , nie chciała , żeby odkryła prawde o Tobym …

Dodaj komentarz