Podsumowanie Pretty Dirty Secrets- wetpaint

Właśnie skończył się sieciowy spin off Pretty Little Liars. Serial, którego każdy z 8 odcinków trwał zaledwie kilka minut miał wnieść jakieś wskazówki dotyczące 2 części trzeciego sezonu. Wydawało by się, że nie dowiedzieliśmy się niczego nowego ale jednak. wetpaint.com zrobił zestawienie 10 głównych wskazówek. Oto one:

1. Jason, CeCe i Alison- w odcinku 2 Cece wydawała się być miła dla Jasona, z którym kiedyś się umawiała. Kiedy zostaje odepchnięta przez swojego ex CeCe wypomina Jasonowi jego problem z piciem chłopak mówi jej „Ty i Alison jesteście siebie warte”. Dlaczego mówi o zmarłej siostrze w czasie teraźniejszym?

2. Shana nie jest w A TEAM- Shana może i miała sporo tajemniczych połączeń na swoim telefonie, ale w jednym z odcinków, po jej wyjściu ze sklepu A włamuje się i kradnie nagrania z kamer ochrony. Najwidoczniej dziewczyna nie była w planach A.

3. Vivian Darkbloom- pamiętacie ten przerażający kostium Królowej Kier? A było bardzo zainteresowane kto go założył. W jednej ze scen widzimy na taśmie ochrony osobę ubraną w czerwony płaszcz (taki jak Vivian)

4. Plany haloweenowe A- Nie tylko A bedzie w pociągu ale również wygląda na to, że kogoś w nim zabije

5. Shana zna Paige- w jednym z odcinków widzimy telefon Shany i nieodebrane połączenia od Paige. Skąd one się znają i jak dobrze się znają?

6. Lucas współpracuje z potwornym dzieckiem- Ktokolwiek nosi ten genialny kostium potwornego dziecka wymienia się informacjami z Lucasem. Członek A TEAM? Czy może czeka nas pojawienie się kolejnej grupy czarnych charakterów?

7. Noel ma „większe plany”- Kiedy Shana zapytała Noela o jego plany haloweenowe odpowiedział, że nie robi corocznej imprezy Kahn’ów, ponieważ ma większe plany. Torturowanie Kłamczuch w pociągu?

8. Połączenie Ali-Shana- gdy Shana mówi, że pochodzi z Karoliny południowej zapala się nam czerwona lampka, bo przypominamy sobie podróż Ali do Hilton Head, ale to nie wszystko. Pamietacie rozmowę Shany przez telefon gdy dziewczyna mówi „Ja również byłam jej przyjaciółką” ? Mówiła o Alison?

9. Wiadomości dziwnej treści dla pani Reynolds- pamiętacie wiadomości nagrane na sekretarce matki Garretta? Zwłaszcze tą, gdzie ktoś dyszy do słuchawki? Któreś z A?

10. Garrett chce rozmawiać z Jenną-  Reynolds może i ostatnio sporo przeszedł ale wygląda, że nadal nie przeszło mu szkolne zauroczenie Jenną, z którym próbuje sobie poradzić. Szuka jej w sklepiue z kostiumami i coś nam mówi, że znajdzie ją w haloweenowym odcinku.

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-spoilers-10-major-clues-from-pretty-dirty-secrets

Dodaj komentarz