PRETTY LITTLE LIARS SEZON 4 LETNI FINAŁ: NA KTÓRE PYTANIA DOSTANIEMY ODPOWIEDZI?

Letni finał 4 sezonu „Pretty Little Liars” na żywo już za ok. 4 godziny, a poniżej zbiór kilku pytań, na które odpowiedzi –  na pewno lub prawdopodobnie – otrzymamy właśnie w tym odcinku! 😉

 

Czy Ali żyje? Twórczyni serialu Marlene King napisała na Twitterze „Na końcu lata dowiecie się czy Ali żyje”, więc to brzmi jakbyśmy mieli otrzymać ostateczną odpowiedź tak lub nie (Co dziwne, Sasha Pieterse powiedziała coś co brzmi jakbyśmy mieli się o tym dowiedzieć raczej w odcinku halloweenowym. Mamy nadzieję, że nie.) Niezależnie od tego czy ona żyje czy nie, wiemy, że to jest gra zmieniająca to co wiemy na temat nocy, kiedy zniknęła Alison. Chcecie żeby ona żyła czy nie? Dajcie nam znać!

Alison

Kto zabił Wildena? Mamy o tym parę teorii (stawiamy na Melissę i/lub CeCe), ale cokolwiek jest prawdą, dowiemy się na końcu finału.

Wilden

Kto jest Red Coat? To jest odpowiedź, którą wszyscy chcą, ale to jest niejasne czy dostaniemy ją w tym tygodniu. Lucy Hale powiedziała „odkryjemy kto jest Red Coat” w finale, ale Janel Parrish dała do zrozumienia, że to odkrycie nastąpi w odcinku halloweenowym, nie w finale. Jesteśmy zdezorientowani!

Red Coat

Kto jest największym kłamcą w Rosewood? Reżyser Norman Buckley napomknął, że dostaniemy odpowiedź na to pytanie w finale i przypuszczamy, że ta osoba doprowadzi nas do odpowiedzi na pozostałe pytania.

PLL

 

źródło: http://www.wetpaint.com

11 myśli na “PRETTY LITTLE LIARS SEZON 4 LETNI FINAŁ: NA KTÓRE PYTANIA DOSTANIEMY ODPOWIEDZI?”

  1. Moim zdaniem (choć mam nadzieję, że tak NIE będzie) za wszystkim stoi Ali. Bo skoro mamy otrzymać odpowiedzi na na wiele tajemnic i pytań, a zostało jedno miejsce na TOP10, to prawdopodobnie bd to „Ali żyje”.
    btw. pamięta ktoś w którym odc Spencer upiła się i nocowała u Wrena?

  2. Ezra byl by A??!! Nie to zbyt proste ze pokazali go w tym mieszkaniu ale w sumie byl zly ale moze ze sie dowiedzial o tym ze aria oklamala go nie mowiac nic o A, ale skad by wiedzial gdzie to mieszkanie … wszytko jakies dziwne

Dodaj komentarz