Rysunki Bethany Young

Rysunki Bethany Young

fff

Na rysunku widzimy Jessice DiLaurents- matkę Alison. Tylko dlaczego ma rogi? Czyżby, Bethany nie przepadała za nią? A może wiedziała o złym obliczu Jessicy?

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2014-07-28 145635

Na kolejnym także widzimy Jessice podlewającą kwiaty w swoim ogrodzie (w oddali jej dom). Poznajemy ją po tym, że matka Alison lubiła nosić chusty. Obok niej stoi potwór. Może być to A.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2014-07-28 145657

Ten rysunek jest zagadką. Blond dziewczyna przyglądająca się w lustrze. Na pierwszy rzut oka przypomina Alison. Jak myślicie?

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2014-07-28 145715

Potwór (być może A.) porywa chłopca a za nimi biegnie dziewczyna. W oddali widać płot a obok dom. Wiele teorii mówi o tym, że potwór porywa Toby’ego a kobieta za nimi to jego matka.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2014-07-28 145729

Bez wątpienia możemy powiedzieć, że to matka Toby’ego spadającego z okna w Radley.

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2014-07-28 150228

Kolejny rysunek przedstawiający matkę Alison. Widać, że Bethany wiedziała coś, co nadało Jessice miano „kłamczuchy”.

Co sądzicie o tych rysunkach? Czy dzięki nim, kłamczuchy będą bliżej niż dalej odkrycia kim jest A.?

6 myśli na “Rysunki Bethany Young”

  1. Mona kiedy była w Radley pomiędzy 2 a 3 sezonem dostawała takie mocne leki, że prawie nie ogarniała co się dzieje. Co jeśli te rysunki też były rysowane pod wpływem czegoś? A ta blondynka chyba ma coś z twarzą, to teoretycznie może być nawiązaniem do spalonej maski, którą miała Black Widow na pogrzebie Willdena. Odnośnie obrazka z porywanym chłopcem nie mam żadnych pomysłów. I jako pedantka przyczepię się jeszcze: Na tym obrazku, który Eddie dał Ezrze brakuje kawałka. co na nim było? I gdzie on jest?

Dodaj komentarz