Schody

Oglądając ten oto filmik: http://www.youtube.com/watch?v=viOyDtLDSzg&noredirect=1 moją uwagę zwróciły schody po której uciekają Hanna i Spencer. Akcja dzieje sie w sklepie z zabawkami, który pamiętamy z odcinka 2×24.Czy nie przypominają wam schodów które Marlene pokazała nam jako wskazówkę? Zwróćcie uwagę, że sufit kończy się w tym samym miejscu. Jest to zdjęcie z letniego finału.

 

 

a Wy co o tym sądzicie?

15 myśli na “Schody”

  1. Słuchajcie nie wiem czy ktoś o tym pisał bądź zauważył: a więc oglądam teraz film ” Lolita” i gdy Humbert (czyli ojczym Lolity) pojechał do miasta, siedząc u fryzjera i z radia słyszymy: ktoś tam (nie dosłyszałam nazwiska) miał pojechać na premiere swojej sztuki, jest dziś z nami współautorka utalentowana Vivian Darkbloom(!) {na co ojczym podnosi głowe} zgotujmy jej prawdziwe teksańskie powitanie .

  2. To nie te, bo te na dole mają pionowe „słupki” pod poręczą, a te na górze poziome. Poza tym te na górze nie zakrzywiają się tak wcześnie jak te na dole. Te, którymi biegną Aria i Spencer wyglądają jakby były całe proste.

  3. Lolita, ale jak to się ma do Pretty Little Liars? Vivian Darkbloom to po prostu anagram imienia i nazwiska autora Lolity czyli Vladimira Nabokova, a że Nabokov umieścił swój anagram w filmie/książce żeby było ciekawiej to już jego sprawa. Autorzy często tak robią, jakby chcieli pokazać cząstkę siebie w ekranizacji/na stronach swojej powieści. Chyba, że chodziło Ci o coś innego. 😉

Dodaj komentarz