Screenshoty’ wyłapane na Tumblr

Hej dziewczyny!

 

W zwiazku z tym, że teorii własnych zapisywać tutaj nie możemy (a szkoda :() postanowiłam wstawić news, który może w komentarzach pozwoli nam na dyskusje, której tak strasznie mi brakuje!!!

 

Otóż, postanowiłam, iż wstawię tutaj klika screen shotów z najnowszego odcinka, które sa z wiarygodnego źródła (odcinek w końcu już się odbył), a nam pomoże utrzymać wszytskie informacje i nasze spostrzerzenia w jednym poście.

 

Zacznę od najbardziej ciekawego wątku czyli rysunków tajemiczej Bethany:

Forumowicze na Tumblrze zauważyli w postaci oczy, które mogłby sugerować, ze Pani D. też była „obserwowana” przez -A

 

Aria od razu rozpoznała, że to Pani D. – to faktycznie było oczywiste. Ale w późniejszym nagraniu w jaki sposób rozpoznała E. Lamba, skoro niegdy go nie widziała? Może ktoś kojarzy?

Screeny z najnowszego odcinka w którym też znajdują się tajemnicze rysunki. Na Tumblrze wrze, że Wren mógł uczyć rysunku Bethany i mieć związek z -A

 

Jest jeszcze pomysł, że z rysunkami miał coś wspólnego Toby:

 

Ali zaskakuje nas z każdym odcinkiem. Albo tajemnicze telefony, albo kolejne lewe dowody… 

 

Pytanie kluczowe, czy Alison zaatakował -A czy klan Mony? I czy to jedna grupa działająca razem, czy ktoś działa na własną ręke?

 

Na razie to tyle, mam nadzieje, że chociaż taka notka będzie mogła znaleźć się na stronie 🙂 Czekam na Wasze przemyślenia 🙂

 

Buziaki!!!

 

 

 

4 myśli na “Screenshoty’ wyłapane na Tumblr”

  1. Moim zdaniem klan Mony zaatakował Alison , ponieważ im zależy na tym żeby uciekła z miasta. Nie sądzę że chcieli ją zabić ( szamotanina była za długa) a w tym serialu wystarczy upaść ze sceny na ziemię żeby umrzeć( Shana ) 😀 Ktoś ewidentnie chciał ją nastraszyć. A zależy na pozostawieniu jej przy życiu – o ile można to tak nazwać. Ona prześladowała kogoś – teraz ten ktoś się mści i chce jej zepsuć życie żeby cierpiała tak jak on/ona ( chociaż stawiam na laskę – już II raz widzimy kobietę z woalką na głowie) Kto to może być? Nie mam pojęcia. Melissa? Za dużo na nią stawia , ale serio powiem że coraz gorsze są te odcinki a postać Ali mie niemiłosiernie denerwuje.

Dodaj komentarz