Shay Mitchell o tym, że Maya jest nieżywa.

Witajcie drodzy fani Emayi oraz ich antyfani. Dla fanów mam niestety przykrą wiadomość, Shay Mitchell w jednym z wywiadów powiedziała, że Maya naprawdę jest nieżywa. Jeśli chcecie przeczytać angielski oryginał zapraszam pod ten link: 

http://ryanseacrest.com/2012/08/16/pretty-little-liars-star-shay-mitchell-confirms-maya-is-really-dead-audio/

Czy Maja jest nieżywa?

Fani serialu zadają pytanie czy Maya naprawdę jest nieżywa czy nadal żyje. Więc, czy Maya jest naprawdę nieżywa? Shay odpowiedziała „Tak”.

Shay o osobie, która zdradzi dziewczyny:

Za niecałe dwa tygodnie, w letnim finale, przewidzane jest to, że ktoś zdradzi dziewczyny. Niektórzy myślą, że zdrajcą będzie Caleb, inni że to Ezra, a może to jednak Paige?

„Mieliśmy 3 różnych aktorów, którzy grali tą osobę” – mówi Shay oraz dodała – „Zawsze patrze na aktorów, którzy grają członków z A-teamu. Zawsze pytam ich „więc to ty?””.

Shay kontynuuje, „W tym sezonie, letni finał to mój ulubiony odcinek, bardzo odbiega od innych! Trzeba w nim bardzo uważać, tak jak w każdym odcinku, co jest niesamowite. Nie tylko dlatego, że jestem w odcinku, ale też go oglądam. Ten odcinek jest niesamowity!”, powiedziała nam Shay. Więc zadaliśmy serialowej Emily czy wie kto to jest*, ona odpowiedziała „Naprawdę nie wiem. Wiem tylko, że to nie Mona, a teraz są nowe osoby, które są w to zaangażowane”.

O modzie:

„Byłam modelką, przed tym także byłam aktorką. Więc zawsze jestem po jednej stronie branży mody, oczywiście chcąc się tym samym dostać do działania w aktorstwie. Znam także niektórych projektantów mody”, powiedziała nam Shay. „Moja postać w Pretty Little Liars jest dużo bardziej wysportowana, niż jestem w prawdziwym życiu, więc to jest fajne. Bycie na planie to zawsze jest wydarzenie, pożyczanie butów, a później znów jest jak dawniej. Jestem jak Kopciuszek”. Aby uzupełnić naszą wiedzę na temat mody do dobrego wykorzystania zagraliśmy z Shay w grę „Shay czy Nay”, czyli rozmowy o powrocie do szkoły, jaki do niej pasuje fason spódnicy, trochę o neonach i cętkach lamparta.

Grę z Shay możecie posłuchać na stronie z wywiadem, gdzie umieszczony został filmik. Link podałam na górze.

6 myśli na “Shay Mitchell o tym, że Maya jest nieżywa.”

Dodaj komentarz