SPEKULACJE: KTO JEST W B-TEAM’IE?

W finale 3 sezonu „Pretty Little Liars”, został nam przedstawiony koncept, który fani zaczęli nazywać „B” – team’em – zbiór podejrzanych postaci, które współpracują ze sobą, ale nie pracują dla „A” (i mogą równie dobrze pracować przeciwko „A”). Ale czy ten team naprawdę istnieje? I jeżeli tak, kto w nim jest?

Mamy 3 teorie dotyczące tzw. B-team’u i analizujemy je poniżej.

To tylko Melissa, Jenna i Shana (i być może byli członkowie NAT Clubu). Melissa, Jenna i Shana są trójką osób, które widzieliśmy, że są zamieszane w B-team. Według słów Melissy, próbuje ona cały czas chronić Spencer
oraz twierdzi, że Jenna i Shana były obecne w noc pożaru domku, aby odkryć kim jest Red Coat, co oznacza, że B-team jest anty-A. To bardzo możliwe, że jest więcej lub mniej członków B-team’u, także możliwe, że byli członkowie NAT Clubu, jak np. Jason, są w to również zamieszani, odkąd wiadomo, że Jenna i Melissa mają powiązania z tym klubem.

CeCe i Wren (i może więcej osób!) są również w to zamieszani. Od ostatnich odcinków CeCe i Wren awansowali z pozycji podejrzanych na niezaprzeczalnie zamieszanych w coś. Podczas gdy serial podpowiada, że są oni członkami A-team’u – możliwe, że jest to tylko „zasłona dymna” – być może oni pracują właśnie z B-team’em. Przecież Wren był zaręczony z Melissą, a biorąc pod uwagę powiązanie CeCe z Alison to bardzo możliwe, że Big A. też ją prześladowało, a poza tym wygląda ona na typ człowieka, który nie da sobie w kaszę dmuchać 😉 Jeżeli ta teoria jest prawdziwa, nie ma nawet co mówić jak dużo bohaterów jest po stronie anty-A.

Nie ma B-team’u. Oczywiście, istnienie B-team’u może być rezultatem naszej wybujałej wyobraźni. Może Melissa, Jenna i Shana tak naprawdę pracują dla „A”. W tym serialu ciężko jest powiedzieć co jest prawdziwe, co jest wyreżyserowane, a co jest kłamstwem.

Jak myślicie, kto jest w B-team’ie? Czy on w ogóle istnieje? Jaki jest ich końcowy cel?

 

PLL

 

źródło: http://www.wetpaint.com

3 myśli na “SPEKULACJE: KTO JEST W B-TEAM’IE?”

  1. Shana ma coś wspólnego chociażby dlatego że pomaga Jennie i zan Melissę (rozmawiały we trzy przed domem a któraś z kłamczuch to widziała) po drugie była w tych krótkich odcinkach przed hallowenowym (pracowała w sklepie z kostiumami) a A bodajże włamało się do jej kompa i skasowało wszystko, jakiś musiał być powód

Dodaj komentarz