Spoilery: Nowe postaci w Rosewood.

 

Rosewood to miejsce, w którym naprawdę dużo się dzieje! Pretty Little Liars już na chwilę obecną jest przepełnione różnymi bohaterami, ale wygląda na to, że będzie kilka nowych postaci w sezonie 3.

Nowy sezon zaczyna się dopiero za półtorej miesiąca, ale już zostały wyjawnione spoilery dotyczące nowych postaci, których możemy się spodziewać w mieście.
Oto propozycje:


Nathan, kuzyn Mayi: Aktor grający tego bohatera to Sterling Sulieman, który występował już gościnnie w Pamiętnikach Wampirów. W PLL będzie studentem Hollis, a raczej będzie on na drodze, do dobrej szkoły prawniczej. O, i jest super gorący! Niektórzy twierdzą, że może być on nową miłością jednej z Kłamczuch, jako kuzyn Mayi będzie miał mnóstwo okazji/powodów do spędzania z nimi czasu.

 

Kevin, pracownik kawiarni: Hipster pracujący w nowym Rosewood’owskim miejscu!


Nowa dziewczyna: Nie wiemy o niej dużo, Marlene King wspomniała tylko, że taka postać się pojawi, nie możemy się doczekać, aż dowiemy się więcej.


 
Brat Ezry: Kiedy fan zapytał Marlene King czy kiedykolwiek poznamy brata Ezry, odpowiedziała tylko „Sezon 3”. Mamy nadzieję, że spotkamy go już niebawem, bo dwójka Fitzów naraz brzmi wspaniale..


Mama Caleba?: Marlene powiedziała, że jest duże podobieństwo, że w końcu poznamy mamę Caleba podczas 3 sezonu.

 

 

 

Jakiej postaci jesteście najbardziej ciekawi?

 

http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-spoiler-roundup-new-characters-in-season-3 

5 myśli na “Spoilery: Nowe postaci w Rosewood.”

  1. Nie bądzcie pewni, że kuzyn Mayi jest niepotrzebny. Biorąc pod uwagę podejrzenia, że Mayia została zabita przez -A, to jej kuzyn ( dobry w sprawach prawniczych) może wiele pomóc w rozszysfrowaniu tego, kim jest -A

Dodaj komentarz