Spoilery od E!Online

Portal zdradza nam parę ważnych szczegółów, takich jak tytuł odcinka 4×02, nowe ciacho w Rosewood oraz data premiery sezonu 4.

1. Oznaczcie swoje kalendarze: Hit ABC Family wraca z czwartym sezonem we wtorek, 11 czerwca! A jeśli chodzi o finał, zobaczymy jak „A” zgrupowało jego lub jej team: Czy była to rekrutacja czy szantaż?

2. W odcinku drugim sezonu czwartego, który, jak możemy zdradzić nazywa się „Turn of the Shoe”, fani poznają bardzo przystojnego instruktora sztuk walki o imieniu Jake, który jest cierpliwy, wrażliwy i pełen zrozumienia. Jakieś przypuszczenia na temat tego, która kłamczucha zainteresuje się spokojnym chłopakiem-Zen?

11 myśli na “Spoilery od E!Online”

  1. Pewnie Aria ona ma słabość do takich a poza tym pewnie ma już dość niańczenia Ezry i jego dzieciaka. Już raz o mały włos nie zdradziła by Ezry z jego bratem wiec teraz z pewnością oporów mieć nie będzie:)

  2. Nie sądzę, żeby Aria, bo ona już miała związek z Ezrą, Jasonem, Wesem i Noelem, niech wreszcie wybierze (oby Jasona). Może Emily będzie znowu hetero, zresztą sztuki walki najbardziej pasują do niej albo Spence, wyobrażacie sobie Arię w tym stroju? 😀

Dodaj komentarz