Spoilery od Olivera Goldsticka

Im bliżej premiery zimowej odsłony Pretty Little Liars tym twórcy chętniej dzielą się z nami spoilerami. Dzień dobroci dla zwierząt miał tym razem producent wykonawczy Oliver Goldstick. Oto kilka spoilerów, którymi zdecydował się z nami podzielić.

1. Byron i Alison

Producent zapytany o to czy Byron mógł zabić Ali powiedział:

„Będziecie w to wierzyć. Byron miał dość dziwne relacje z Alison”

2. Byron i Meredith

Po haloweenowym odcinku zaczeliśmy zastanawiać się co wspólnego z Ali miał Byron. Pierwsza myśl- zabił ją. 2 mial z nią romans. Goldstick postanowił podkręcić naszą ciekawość

„Powrót Meredith i Byrona do siebie spowoduje zadawanie sobie nowych, przerażających pytań. Możliwy udział Meredith w sprawie Alison będzie brany pod uwagę”

Możemy również spodziewać się wyjawienia motywów Meredith.

3. dr. Sullivan

O powrocie Anne Sullivan producent mówi tylko:

„Może być bardzo pomocna… przy rozwiązaniu tajemnic z lata, którego zaginęła Alison”

4. Melissa

Oliver wyjawia, że ta część sezonu będzie kręcić się wokół lata, podczas którego zaginęła Ali. Mel również będzie miała w tym swój udział.

„Więzi Melissy miały wpływ na jej związek z Alison, tak toksyczny jak jest i był”

6 myśli na “Spoilery od Olivera Goldsticka”

  1. To miałoby sens gdyby okazało się, że to właśnie Meredith maczała palce w zabójstwie Alison, bo motywem mogłaby być zazdrość (gdyby faktycznie okazało się, że Ali i Byron mieli romans) albo zemsta, bo to przecież przez Ali rozpadł się związek Meredith i Byrona (zniszczenie biura Byrona).

  2. PLLove – Zgadzam się z Tobą. I teraz tak sobie myślę.. Meredith była już w kilku odcinkach i zachowywała się dziwnie, przynajmniej dla mnie.. Widać było, że jest jakaś szajbnięta, i ma obsesje na jego punkcie, bo ciągle za nim łaziła, i można dostrzec że chciała go tylko dla siebie. No, ale ja bardziej wierzę w tą teorie z bliźniaczkami, że to jej siostra ją zabiła.

  3. Baśka, Ezria ma rację – Meredith była w 1×01. A poza tym jeżeli to prawda, że zabójca Ali był w pilocie to możemy wykluczyć np. Lucasa, Noela, rodziców Spencer, ojców Em i Hanny, babcię Hanny (zresztą ich chyba nigdy nie podejrzewaliśmy? :D) ( obsada 1×01: http://www.imdb.com/title/tt1586149/fullcredits#cast). A tak to w pilocie była cała obsada PLL (uwzględniając flashbacki) – no chyba, że ktoś z wymienionych powyżej był w odcinku, ale nie jest wymieniony w jego obsadzie?

Dodaj komentarz