Spojlery dotyczące następnego odcinka: “Birds of a Feather” .

Będzie dużo do zobaczenia w 4 odcinku Pretty Little Liars („Birds of a Feather”). Przyjrzeliśmy się bliżej zapowiedziom tego epizodu i zauważyliśmy wiele nowych wskazówek. Sprawdźmy je razem!


Starcie sióstr Hastings.Melissa wita spencer w ich kuchni trzymając nóż w ręce. Przerażające? Jeśli to nie wystarcza, żeby cie wystraszyć w zapowiedzi widzimy również jak Spencer ucieka przed Melissa. Wygląda jakby ktoś tu kompletnie nawalił.

 

Ktoś kpi z Ezrii. Ezria wygląda szczęśliwie i słodko spacerując po mieście jako oficjalna para, ale wtedy nasi zakochani widzą auto zatrzymujące się na ulicy, które świeci w ich stronę światłami. Kto to mógł być? Definitywnie nie wygląda to na auto Jenny.  

Aria, Emily i Hanna szpiegują Melissę. Hanna powiedziała: „Było blisko”, a Emily stwierdziła „Za blisko”. Wygląda na to, że dziewczyny szpiegują Melissę ukrywając się w szafie. Słyszymy również wypowiedz Arii: „Ona wie, że mamy nagranie z pokoju Ali z nocy, kiedy została zamordowana”.

Piórka Melissy pokazują się. Dziewczyny znajdują w tej samej szafie pusty pokrowiec na ubrania i wyglądają na zaskoczone, że nic w nim nie ma. Widzimy również dwa niebieskie pióra w następnym ujęciu, kiedy Hanna mówi do Spencer: „Melissa jest „A””. Czy to możliwe, że dziewczyny znalazły pokrowiec, w którym trzymano kostium Black Swan?

Tak jak podejrzewaliśmy, Jason oferuje 50,000$ za informacje o ciele Alison.

 

Melissa była na balu maskowym! Widzimy Spencer pytającą swoją siostrę: „Dlaczego byłaś na balu maskowym?”, następnie słyszymy głos Pani Hastings: “Chciałabym znać odpowiedź na to samo pytanie”. Ehh!

Haleb ma kłopoty.  Prawdopodobnie ktoś z teamu “A” wysłał Hannie wiadomość o Calebie, ponieważ odwracając się w jego stronę pierwszym pytaniem jakie zadaje jest: „Zrywasz ze mną?”. Caleb wygląda na rozczarowanego, ale również trochę zaskoczonego. Co „A” zrobiło tym razem?

Wren i detektyw Wilden? Widzimy krótkie ujęcie naszego starego przyjacielo-wroga detektywa Wildena w więzieniu Garretta, lub co jest bardziej prawdopodobne w szpitalu Radley. Wręcza on coś ukradkiem Wrenowi. Dlaczego ta dwójka nagle pracuje razem?

3 myśli na “Spojlery dotyczące następnego odcinka: “Birds of a Feather” .”

Dodaj komentarz