Streszczenie 7 odcinka 5 sezonu „Milczenie E. Lamba”

Mamy opis 7 odcinka 5 sezonu PLL i jest pełen kuszących wskazówek! Wygląda na to, że Kłamczuchy są coraz bardziej aktywne w ich grze z A ponieważ Aria i Spencer „dokonują wszelkich starań, by uzyskać odpowiedzi”, a Emily i Hanna są „na niekomfortowej pozycji” w obronie własnej. Przeczytaj całość, aby dowiedzieć się więcej!

radley-sanitarium-summer-finale--545339006757236628

Kłamczuchy otrzymują pracę w 7 odcinku. Najwyraźniej Aria rozpocznie wolontariat w Radley, żeby dowiedzieć się więcej o „pacjencie zainteresowanym Kłamczuchami”. I zanim zaczniesz spekulować, tym pacjentem jest „Big Rhonda”, nowa postać zapowiedziana przez TVLinea kilka miesięcy temu, pomyśl jeszcze raz. Streszczenie wspomina o „agresywnym pacjencie, który może być kluczem do tego, czego szukają kłamczuchy”. W opisie to brzmi bardziej, jakbyśmy dotarli do Rhondy, ale kto jest innym pacjentem? Czy to może być sam Eddie Lamb?

Tymczasem Spencer pożycza od Ezry niektóre z jego zaawansowanych technicznie urządzeń do nadzoru, aby “mieć na oku własne bezpieczeństwo”. Tajny agent staje się szpiegiem! W innych newsach z Rosewood, Alison i Caleb nie dogadują się, nie powodując końca niezręczności dla Hanny. A mama Em zaprasza Ali na kolację, sprawiając, że Emily również wciąż czuje się niezręcznie. Ludzie, to wygląda na naprawdę dobry odcinek. Pomijając to, że nie ma w nim Toby’ego, oczywiście.

Ten odcinek ukaże się 22 lipca.

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-07-03-season-5-episode-7-synopsis

2 myśli na “Streszczenie 7 odcinka 5 sezonu „Milczenie E. Lamba””

Dodaj komentarz