Tammin Sursok o powrocie Jenny.

Bardzo, ale to bardzo zależy nam na zeznaniu Jenny, oraz co stało się tej feralnej dla niej nocy. Czy Jenna wie, kto próbował ją zabić? Czy jest gotowa na zemstę? I co najważniejsze, czy jest gotowa na pomoc Kłamczuchom? Czy to, że prawie zginęła zmieni jej nastawienie z nienawiści na przyjaźń?

9th Annual InStyle Summer Soiree - Arrivals

Magazyn The Hollywood Reporter rozmawiał z Tammin o zmianach w granej przez nią bohaterki, więc pewny jest powrót Jenny do Rosewood! Nie wiadomo jednak kiedy, gdyż Tammin obecnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

„Myślę, że ma ona w sobie ogromną chęć zemsty na osobie/osobach, która/e próbowały ją zabić” – powiedziała Tammin.
„Jeśli wcześniej była tą ZŁĄ, to powiedziałabym, że będzie jeszcze gorsza” – szczerze? Nie myśleliśmy, że to możliwe!

To nie brzmi, jakby Jenna miała zamiar pomóc Kłamczuchom wytropić ich prześladowcę (a przecież Em uratowała jej życie!) Wydaje się, że Jenna będzie chciała do wszystkiego sama.

Nie jesteśmy do końca pewni, kiedy Jenna powróci do snucia swoich intryg. Jedno jest pewne, na pewno nie będzie to przed letnim finałem. Tammin w wywiadzie zasugerowała, że Jenna może mieć zaniki pamięci lub nieznaczne uszkodzenia mózgu. Pewne jest też to, że powrót Jenny wytrąci Kłamczuchy z równowagi.

Źródło: wetpaint

4 myśli na “Tammin Sursok o powrocie Jenny.”

  1. Nie dosc ze slepa to jeszcze uszkodzenia mozgu, no suuuuuuuuper, to napewno sie dowiemy kto probowal ja zabic!!! Zreszta to juz 2 raz bo za 1 razem Hanna ja uratowala z plonacego domu… -2 zostalo 5 zyc bo pewnie ma ich 7 jak koty 😀 hahahha

Dodaj komentarz