The Aria Doll

Pamietamy z finalowego odcinka sezonu 2, ze Spencer wraz z Mona odwiedzily kryjowke A.

Wzrok Spencer zatrzymal sie na chwile na domku dla lalek, gdzie kazda z dziewczyn miala swoj odpowiednik.

Lalka przedstawiajaca Alison byla na samej gorze, natomiast lalki dziewczyn kolejno na dole:

-Aria

-Spencer

-Hanna

-Emily

Zastanawiajacy dla wszystkich jest ubior lalki przedstawiajacej Arie. Jak widac na zalaczonym obrazku laleczka jest przywdziana w czarna hoodie z kapturem, ktora jak wiemy jest znakiem rozpoznawczym czlonkow A-Team.

Czyzby byla to powazna wskazowka od scenarzystow, ze Aria jest jednym z czlonkow teamu?

Co o tym sadzicie?

Pozdrawiam 🙂

21 myśli na “The Aria Doll”

 1. Sorry Chi ale jak dokładnie nie wiesz to nie pisz. Od 2×25 Aria wydaje mi się być strasznie podejrzana. I miała powód do tego żeby zabić Ali, tylko Ali wiedziała o romansie jej ojca i jak wiemy Ali strasznie dokuczła Arii z tego powodu i szantażowała ją że powie jej matce więc Aria chcąc chronić rodzinę zabiła Ali a teraz jest i w A-teamie i z dziewczynami żeby tuszować swoją zbrodnie a na koniec zrobić tak żeby całą winę zwalić na Hannę, Spencer i Emily.

 2. @olik : w jakim sensie „odsłonięty ” ? przecież ma bluzkę , zresztą taką jak wtedy w stodole kiedy zniknęła , nie widzę tu odsłoniętych piersi tylko dekolt jak już coś i btw to lalka jest więc co ja piszę 😀

 3. @557u678
  przestań pisać o tym że coś jest potwierdzone czy nie jest. Marlene też potwierdzała, że zakończenie 2 sezonu nie będzie takie jak w książce, a wszyscy wiemy jak się skończyło. więc trzeba uszanować czyjeś teorie i każdy może mieć swoje zdanie.

 4. celebixy, wiem, więc piszę 😉 taki sam motyw może mieć Spencer, bo Ali groziła jej że powie jej siostrze o Ianie, taki sam motyw może mieć Emily, bo Ali wiedziała, że jest lesbijką, i Hanna przez to że Alison dokuczała jej z powodu jej wagi moze mieć taki sam motyw. Poza tym nie ma na Arie żadnych dowodów, poza tym, że czasem powie coś „tajemniczego”

 5. Chcieli nas zmylić! Nie dajmy się tak łatwo! Wiem, że Aria jest strasznie podejrzana od zdemaskowania Mony ale to nie jest ona. Gdyby tak nie byłoby sensu wplątywać w tę historię całego Ezry ani jego syna, bo Aria musiałaby to wcześniej wiedzieć xD

 6. kto publikuje tu te posty? OK spoko wskazówki ale chyba do Was jeszcze nie dotarło ,że ŻADNA Z DZIEWCZYN NIE JEST A ! Mieszacie ludziom w głowach i sobie też :))
  @Hanna
  Taka jest prawda i nie zmienisz tego, serial stałby sie idiotyczny gdyby to Aria była A…

  @celebixy – Bardzo fajna ta Twoja teoria ale to chyba Ty nie wiesz dokładnie. Było powiedziane ,ze dziewczyny nie są A więc po co na siłę szukasz dziury w całym? Większość miało motyw i nie tylko Arii dawała w kość, również Hannie, Emily i Spence,Tobiemu,Jennie( mogę tak dalej wymieniać i wymieniać :)) W każdym bądz razie po co Aria miałaby torturować przyjaciółki? Alison ok ale co jej zrobiły Hanna,Emily i Spance?? Ruszcie głową czasem 🙂

Dodaj komentarz