Toby bez koszulki?

Słyszeliśmy wiele o tym, że niezła scenka z Ezrią w roli głównej szykuje się w premierowym odcinku sezonu 3, ale co ze Spoby? Czy niedawno zjednoczona para ma jakieś soczyyste momenty w pierwszym odcinku?

Kiedy fan zapytał o jakiś spoiler dotyczący Spoby, Marlene King odpowiedziała „Dowiecie się wiele w 301*”.

*301- 3 sezon, 1 odcinek

Miejmy nadzieję, że znaczy to, iż dowiemy się wiele jak Spencer i Toby są w sobie totalnie zakochani i ponownie szczęśliwi (a może poznamy coś istotnego w sprawie tego, jak Toby znalazł Dr. Sullivan?). Bo jeśli okaże się, ze nie są całkowicie zakochani i szczęśliwi, BĘDZIEMY PŁAKAĆ. Zasługują na najlepsze po tym jak „A” ich rozdzieliło.

Mówiąc o byciu szczęśliwym, kiedy fan poprosił Marlene, aby opisała „Spoby w premierze w jednym słowie”, wybrała ona „bez koszulki”, i dodała Keegana Allena do tweeta.

Czy to znaczy, że ponownie zobaczymy niesamowite ciało Keegana? Cudownie! Możemy jedynie mieć nadzieję, że zrobi się półnagi w sytuacji bardziej intymnej niż.. ogrodnictwo. Może nawet w hotelu?!

Hej, możemy pomarzyć, prawda?

 

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-season-3-spoiler-spoby-gets-shirtless

 

 

Co prawda są to tylko spektakulacje, ale fajnie byłoby zobaczyć ciekawą scenkę ze Spoby w premierowym odcinku! O tym jak będzie finalnie, dowiemy się 5 czerwca 🙂

 

 

3 myśli na “Toby bez koszulki?”

Dodaj komentarz