Troian Bellisario o Tobym: „Nie możecie być zbyt pewni Spencer przez bardzo długi czas”

Wetpaint Entertainment : „Jaka była Twoja pierwsza reakcja, gdy dowiedziałaś się, że Toby jest A?”

-Właściwie, to byłam w stanie wycisnąc to z Marlene jakiś czas temu, więc obie trzymałyśmy kciuki, by wszystko wypaliło, żeby cała sieć pozwoliła nam to zrobić. Ale nigdy nie miałam scenariusza. Ukrywali go przed obsadą i plan był taki, żeby kręcić to z kilkoma różnymi osobami. Ale gdy dowiedziałam się, kto został wybrany, byłam bardzo szczęśliwa.

Myślisz, że Spencer zrozumie Toby’ego w pewnym momencie?

-Myślę, czy wiem? Ciągle kręcimy. Nie mogę powiedzieć zbyt wiele, ale jedyne co mogę powiedzieć to, nie możecie być zbyt pewni Spencer, przez długi czas.

Teraz, gdy wiemy, że jeden z chłopaków jest A, czy to otwiera jakieś możliwości, że któraś z Kłamczuch jest częścią A-Team?

-To zależy od tego czy Toby rzeczywiście jest częścią zespołu. Wielu ludzi myśli, że jest on podwójnym agentem. Ale tak, myślę, ze to otwiera możliwości dziewczynom, by infiltrować i odkryć A

Jakie są stroje Toby’ego i Spencer w odcinku Halloweenowym? Czy to Bonnie i Clyde?

-Jest to coś podobnego do Bonnie i Clayde. Mój strój bazował na Lauren Bacall, natomiast jego na Humphrey Bogart. Ale myślimy, że to może być zbyt dalekie odwołanie się do postaci, dlatego pozostaliśmy przy idei starego czarnego filmu.

Jak bardzo odcinek Halloweenowy różni się od poprzedniego?

To naprawdę ekscytujące, bo poprzedni odcinek był tylko wspomnieniem, w tym roku dzieje się naprawdę. Więc będziecie zajmować się aktualnymi związkami, aktualnymi problemami i aktualnym A. To bardzo ekscytujące, nigdy wcześniej nie kręciliśmy czegoś takiego. Spedziliśmy na tym wiele czasu i pochłonęło to dużo energii. Zapowiada się wielka, wielka zabawa.

Czy myślisz, że któryś z reszty chłopaków może być A?

Przez bardzo długo wielu fanów myślało, że Ezra jest A. Ale ja myślę, że Ezra jest naprawdę słodki i na dłuższą metę ma jakieś problemy. A Caleb, w finale pomógł nam znaleźć A. Cóż, myślę, że nie. Toby był ostatnią osobą której byśmy się spodziewali.

Czy myślisz, że Spencer dołączy do A-Team?

-oh, myślę, że Spencer ma ruchomą skałę moralności, jak wiemy z jej przeszłości. Myślę, że kocha dziewczyny na zabój. i jest w stanie przekonać siebie samą, do zrobienia niektórych rzeczy, niż ktokolwiek inny, nawet ze złych powodów. Z tego wszystkiego ona jest najbardziej zdolna – ale naprawdę nie chcę tak myśleć. Chociaż nie wiem, jak dobrze mogłaby przejść na przeciwną stronę.

4 myśli na “Troian Bellisario o Tobym: „Nie możecie być zbyt pewni Spencer przez bardzo długi czas””

Dodaj komentarz