UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!! WIADOMO KTO ZGINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UWAGA W ROZWNIĘCIU POTĘŻNY SPOILER DOTYCZĄCY ŚMIERCI JEDNEGO Z BOHATERÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiemy, że w haloweenowym odcinku pożegnamy jednego z bohaterów. Marlene dała nam już wskazówkę pisząc o tej osobie „finest”- najlepszy, najdzielniejszy.

Marlene ponownie dała wskazówkę mówiąc:

“This character dies because he has a huge secret and is about to reveal that secret to a Pretty Little Liar. That’s the reason why this character is killed,”

„Ten bohater zginie ponieważ ma ogromny sekret który ma zamiar wyjawić jednej z Kłamczuch. Właśnie dlatego został uśmiercony”

Słowo-Klucz w wypowiedzi Marlene to HE (on). Lista ABCFamily skróciła się teraz o 6 osób, zostają nam: Caleb, Lucas, Jason, Noel, Ezra, Garrett i Toby. We wcześniejszym newsie daliśmy sneak peek ze Spencer, Tobym i Garrettem, na którym widać, że Reynolds próbuje wyjawić coś Spencer a Toby mu przerywa. Jak myślicie który zginie?

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/huge-pretty-little-liars-spoiler-the-person-who-dies-is-spoiler?fb_pid=1350571902&utm_campaign=vrl&utm_medium=fnpg-pll&utm_source=facebook.com

8 myśli na “UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!! WIADOMO KTO ZGINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”

  1. Słowo HE odnosi się do „This character”. Opisując po angielsku 3-cią osobę liczby pojedynczej mówi się HE. Zginąć może każdy, poza kłamczuchami. Ja obstawiam Lucasa, lubi Hane i ostatnio dziwnie się zachowywał. Myślę, że nie dlatego, że jest w A-team’ie, tylko dlatego, że coś odkrył. Ewentualnie zginie Jenna – wyjaśnienia nie podam bo mnie zlinczujecie 😉

Dodaj komentarz