Wiadomo kiedy poznany tożsamość dziewczyny w czerwonym płaszczu SPOILER ALERT

wszyscy zastanawiamy się nad tożsamością dziewczyny w czerwonym płaszczu. Wygląda również na to, że moze ona  być głównym A. Wygląda na to, że nasza cierpliwość zostanie wynagrodzona i w finale poznamy jej tożsamość!

 

Obsada i twórcy z PLL powiedzieli Entertainment Weekly, że tożsamość tajemniczej postaci w czerwonym,  zostanie ujawnione w  finale 3B, dali nam również kilka wskazówek co do jej tożsamości.

Spence straciła więcej niż większość w sezonie 3B (Toby, jej zdrowie psychiczne, itp.), więc wydaje się, że to dobrze, że to właśnie ona będzie miała szansę skonfrontowania się z naszą tajemniczą dziewczyną.  W sezonie 3, Odcinek 24: „A Dangerous Game” Spence spotka szefa kłamców „dręczyciela,  twarzą w twarz.

 

Oto co miała do powiedzenia Troian : „. Istnieje taki wątek z „Czerwonym Płaszczem”, który będzie miał związek z przeszłością Kłamczuch (nie wiem czy dobrze oddałam sens, oto oryginalne zdanie There’s something about the ‘Red Coat’ that they all recognize as part of their past.”

Czyżby któraś z Kłamczuch znała już wcześniej Dziewczynę w Czerwonym? Czy więc możliwe, że jest to bliżniaczka Ali?

Oliver Goldstick powiedział, że Czerwony Płaszcz jest „tym kim myślisz, tak”, ale dodał:

„To nie jest jeszcze ostateczne. Finał jest szokujący.” Martwi nas to, bo nie dowiemy się czy to Ali lub jej bliźniaczka są naszą tajemniczą postacią w czerwonym.

Lucy Hale, czyli serialowa Aria dała nam jednak jakieś pozytywy: Czerwony Płaszcz”może być posiadaczem wielu odpowiedzi i wiele rzeczy, których już szukają.”

Zapowiada się ciekawie, nie mogę się doczekać momentu w którym poznamy tożsamość głównego A!

źródło: http://www.wetpaint.com

 

18 myśli na “Wiadomo kiedy poznany tożsamość dziewczyny w czerwonym płaszczu SPOILER ALERT”

 1. A co do notki 🙂 . Moim zdaniem powinno być tak że w finale poznamy morderce Ali. Ale morderca i główne ” A ” to ktoś inny. Więc powstanie 4 sezon w którym będą chciały się dowiedzieć kto jest głównym ” A”. Albo żeby Kłamczuchy dowiedziały się kim jest ” A” ale żeby postać ” A ” była odwrócona od kamery.

 2. Czerwony Płaszcz to Alison. Ona nie zginęła i nikt jej nie udaje. Pewnie się okaże, że upozorowała swoją śmierć, bo A ją nękało xD Albo ojciec dziecka chciał ją dorwać lub… nie chciała się w Rosewood pokazać z brzuchem. Tak czy inaczej Czerwony Płaszcz to Ali, bo nikt inny nie mógł by go mieć. A to pewnie Paige, bo jest tak samo niepozorna jak wcześniej Mona 😀

 3. Estella 🙂

  Może coś mi się pomyliło ale wydaje mi się że Aria ostatnia miała czerwony płaszcz ( No chyba że ktoś uwzględni to że w ostatnim odcinku gdy Cece się pakowała to w walizce było coś czerwonego).
  A po za tym to jak mogła upozorować własną śmierć skoro znaleziono jej ciało ? Aczkolwiek w którymś odcinku na koniec jest pokazane jak niby Ali leży przykryta białym materiałem ( że niby badali jej ciało ) i ta postać wstaje 🙂

 4. Cieszę się, że poznamy tożsamość A. Choć nie sądzę, by producenci, przed zakończeniem serialu podawali nam na tacy źródło całego zamieszania w PLL! Teraz sądzę, że to nie jest główne „A”. Tak powiedziała tylko Em. A co jeśli jest to po prostu A, tylko A, które podlega temu głównemu. Może jest wyżej w randze niż Mona czy Toby, ale myślicie, że na poważnie producenci podaliby nam tożsamość A? Nie sądzę. Choć nie powiem, nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że będzie bardziej szokujący ten finał od 2×25.

 5. Kurczę, ten sezon tak szybko zleciał. Aczkolwiek jestem niezmiernie ciekawa następnego epizoidu, bo mam kilka teorii, i jestem ciekawa czy się sprawdzą. A co do finału sezonu 3B, również mam nadzieję, że będzie bardzo zaskakujący.

 6. ” Martwi nas to, bo nie dowiemy się czy to Ali lub jej bliźniaczka są naszą tajemniczą postacią w czerwonym.” to już wiadomo że Ali albo jej blizniaczka to osoba w czerwonym płaszczu ale dziwne że daliby nam odpowiedz przed finałem ?

 7. A może Czerwony Płaszcz to Melissa ? w końcu sporo ostatnio na nią wskazuje: jak Emily pyta się CeCe kto robił to zdęcie na łodzi, odpowiedź brzmi Melissa Hastings. Ponadto we wspomnieniach Jasona z „tamtej” nocy CeCe rozmawia z Melissą. Kiedy Byron przyszedł do Ali, aby powiedzieć jej, że nie będzie jej już płacił za milczenie na ganku pojawia się Melissa. Co o tym myślicie?

 8. Mnie się wydaje,że to Jenna jest w czerwonym płaszczu.Ona zawsze była tajemnicza tak jakby wiedziała więcej.No i byłoby to pewnie zaskoczenie gdyby faktycznie to była ona bo nikt się jej nie spodziewa.Od kiedy wyjechała jakoś wszyscy o niej zapomnieli.

Dodaj komentarz