Wiem kto odkopywał grób Alison!

W odcinku 3×19, kamerzyści natarczywie pokazywali nam torbę Wesa, brata Ezry. Zatrzymałam w odpowiednim momencie i zrobiłam tego preentscreena:

Widać wyraźnie czarnego buta z jasną podeszwą.
Zaczęłam zastanawiać się po co mieliby nam to pokazywać więc obejrzałam momenty z Wesem z 3×18 oraz flashback Emily i oto screeny, które zrobiłam:

I najważniejszy… 
*FANFARY ORAZ OKLASKI*
 
Osoba, która odkopywała grób miała czarnego buta z jasną podeszwą.


Co o tym sądzicie? Podzielcie się z nami swoimi sugestiami na forum: http://www.prettylittleliars.com.pl/forum/showthread.php?tid=1717

Pozdrawiam, SpobyIsReal! 😉

13 myśli na “Wiem kto odkopywał grób Alison!”

  1. hm cos moze byc na rzeczy z ta torba, ale osoba ktora odkopywala grob ali to raczej kobieta bo wypadaly jej wlosy spod kaptura dlugie i jeszcze jedno jak dla mnie tenisowki tej osoby sa typowo kobiece….. hm…….

  2. Co do włosów: Mogła to być wpadka – A są grani przez statystów (w tym wypadku możliwe, że to statystka) albo peruka, którą podejrzewaliśmy już wcześniej, na wypadek gdyby Emily zobaczyła twarz A też mogł/mogła mieć ubraną maskę. My nic nie wiemy .

  3. Nie ma opcji, ze z tymi wlosami to wpadka….przy takim dogrania szczegolow w tym serialu, zagadek dla nas kazda scena jest pewnie milion razy analizowana przez sztab ludzi wiec jesli my na to zwrocilismy uwage to oni napewno tez.

  4. Nie jestem pewna co do tych butów. Aczkolwiek zgadzam się ze Spens <3 . Mysle teraz o tej "luce" w pamięci Emily. Nie mogli być w 100% pewni, że Emily napewno zapomni. Nadal uważam, że Aria ma coś wspólnego z "A". I wtedy miałaby możliwość w razie czego, "mądrze" podejść Emily i choćby nawet gdyby ta coś sobie przypominała, sprytnie sie tego pozbyć. Jeśli chodzi o ten kosmyk wypadający z pod bluzy, moim zdaniem idealnie pasuje do włosów Arii. Nie linczujcie, ale ja naprawde uważam, że Aria jest podejrzana.

  5. A dla mnie nie ma opcji, żeby któraś z Kłamczuszek była zamieszana w A-teamie. 😉 Nikogo nie krytykuje, bo staramy się wspólnie rozwiązać te zagadki, ale pomysł, że któraś z nich może być jedną z A? Nie ma takiej opcji 😉 Byłoby to totalnie bez sensu według mnie. A jeśli zrobią tak w serialu to będzie to, moim zdaniem, żałosne.
    Mi się cały czas wydaje, że będzie ten motyw z bliźniaczką… ;< A bardzo bym nie chciała! No cóż, pozostaje czekać do końca sezonu 😉

Dodaj komentarz