Wieści z Twittera

Pomimo emocji jakie wszyscy mamy po ujawnieniu Tobiego jako członka A-teamu oraz mimo dosyć długiej przerwy w serialu, Marlene King podsuwa nam trochę wskazówek i odpowiedzi.

„Kiedy zobaczymy znowu Alison?”

Odp: Odcinek Halloweenowy 23 października

Swoją drogą czy postać pod maską nie wygląda jak Alison?

To, że zobaczymy Alison może, ale nie musi oznaczać flashabcku. Zresztą w odcinku halloweenowym, który ma być stand-alone episode, to chyba mało prawdopodobne. Z resztą ubranie Hanny nie wskazuje na flashback, bo tak przychodzi na bal ubrana.

„Czy jest możliwe, żeby Aria była A?”

Odp: W Rosewood wszystko jest możliwe.

Aria nie jest więc wcale całkowicie i ostatecznie wykluczona z bycia A

„Kocham Tobiego. Czy on jest zły? I czy to zbieg okoliczności, że mieszkanie Ezry ma numer 3B? Jesteś najlepsza Mar!”

Odp: Zawsze mówię, że nie ma zbiegów okoliczności w Rosewood.

Cóż to chyba niezbyt pocieszająca wiadomość dla fanów Ezry. Wygląda na to, że trzeba będzie po prostu czekać na 3B żeby wiedzieć o co chodzi. Zimowa część sezonu 3 zapowiada się naprawdę ekscytująco.

Autor: Oranjezicht2

12 myśli na “Wieści z Twittera”

  1. Oni nas w konia robia! ciagle coś mówia zeby w bład wprowadzić. Tak jak to zefinał bedzie inny to był tylko troche inny niz w ksiazce wiec.,.. ja nie wieze w ich podpowiedzi i wskazówki bo nas oszukuja. załoze sie ze mówi teraz ze Tobi jest zły bo chcieli zebysmy tak mysleli ale fani tak go lubia ze wymyslili teorię ze on chce pomóc dziewczyna, co pokrzyzowało plany. pewnie sie okaze ze serio pomaga dziewczyna

Dodaj komentarz