Wobec kogo lojalny jest Wren?

To pytanie zadajemy sobie od najnowszego odcinka Pretty Little Liars „The Mirror Has Three Faces”. Od sceny, w której Mona pyta przystojnego doktorka „Gdzie leży twoja lojalność?”. Opcji jest kilka i każda z nich wydaje się prawdopodobna.

A

Załóżmy, że Mona stoi po stronie Kłamczuch. Wie, kto jest w ATEAM. Jej pretensje do Wrena o brak lojalności wobec dziewczyn w takim wypadku byłyby zrozumiałe. Zamiast pomagać chronić Kłamczuchy on działa na ich niekorzyść, pomagając A.

CeCe

Nie wiemy, w której drużynie gra panna Drake, ale na pewno nie w tej samej co Kłamczuchy. W jednym z odcinków 3 sezonu dowiadujemy się, że Wren wydał CeCe przepustkę, żeby mogła spotkać się z Moną. Jeśli Mona stoi po stronie Kłamczuch, jej pretensje, podobnie jak w przypadku A będą zrozumiałe. Może to on pomaga ukrywać się CeCe? Przekazuje jej informacje?

Melissa

Mimo, że się rozstali, niedoszli małżonkowie wydają się nadal żyć w przyjaźni. Melissa wyjechała, nie wie co dzieje się z dziewczynami, jej siostrą, Shaną oraz Jenną i zapewne chce wiedzieć co dzieje się podczas jej nieobecności. To nic nam nie mówi na temat tego, po której stronie stoi Wren, bo nie mamy pojęcia co kombinują Mel i Mona. Jedno wiemy na pewno, że obydwie nie stoją po tej samej stronie, więc pretensje panny Wanderwall w tym przypadku również będą zrozumiałe.

Kłamczuchy

Przede wszystkim, czy wierzymy w nagłe nawrócenie się Mony? Oczywiście, że nie. Załóżmy, że Wren od początku był w ATEAM :). Teraz nagle mu się odwidziało i postanawia pomóc Kłamczuchom. Wiemy, że raczej im samym nie przekazuje informacji, bo one nadal są ciemne jak tabaka w rogu. Ale może pomaga Toby’emu i Calebowi i to im przekazuje informacje? (taa, jasne, sama w to nie wierzę, bo przystojny doktorek chętnie odbiłby tym dwóm ich dziewczyny).

Red Coat

Po tym, jak widzieliśmy Wrena kolorującego płaszcz na obrazku na czerwono, możemy przypuszczać, że wie coś o Red Coat. Może zna jej tożsamość? Mona nie przepada za RC, odkąd ta tajemnicza dziewczyna „zabrała jej” Kłamczuchy. Dowiadując się, że Wren pracuje z Red Coat Mona mogłaby się poczuć zdradzona.

A Wy jak sądzicie? Gdzie leży lojalność Wrena? Ufacie mu czy wręcz odwrotnie?

Źródło: wetpaint

3 myśli na “Wobec kogo lojalny jest Wren?”

  1. Szczerze to mam wrażenie że Wren jest A. Mimo że uwielbiam jego postać w tym serialu to od początku go podejrzewam o to, czuje że ma coś na sumieniu xD A po ostatnim odcinku jestem prawie pewna że coś ukrywa. Była sytuacja że widział Hanne i Caleba całujących na się chodniku, on akurat siedział w samochodzie a następnie pojawił się anonimowy donos że matka Spencer kazała Monie się przyznać. Przypadek? Nie sądzę 😉 Dodatkowo pracuje w Radley więc na pewno wiedział że Mona się wykradała oraz dał przepustkę CeCe aby mogła spotkać się z Moną. Było jeszcze kilka sytuacji w których on jest podejrzany, to co tu napisałam to jest tylko kilka przykładów. Więc nie zdziwię się jeśli okaże się że on jest również w to zamieszany.

Dodaj komentarz