Wskazówki o tym, że Paige jest szalona – od sezonu pierwszego.

Nawet jeśli dowiedzieliśmy się ostatnio o gwałtownej przeszłości Paige, widzowie z sokolim wzrokiem mogli doszukać się w jej zachowaniu kilku szaleńczych impulsów, zaczynających się w sezonie pierwszym. Przyjrzeliśmy się dokładnie wczesnym znakom, że Paige mogła stracić zdrowy rozsądek, lub choćby nerwy, jeśli chodzi o Emily.

Rozważ, czy rzeczy, które przypomnimy mogą prowadzić do załamania psychicznego Paige.

Sezon 1, odcinek 15: „If at first you don’t succeed, lie, lie again”
To był czas, w którym po raz pierwszy ujrzeliśmy Paige. Chciała ona zostać kapitanem szkolnej drużyny pływackiej, i próbowała dać swoim koleżankom z zespołu małe prezenty, by zachęcić je do głosowania na nią. Lecz przeszkadza jej trenerka, oświadczając, iż Emily pobiła nowy rekord.

Później Paige podnosi stanik Emily, robi komentarz o sprawdzeniu czy Em nie bierze sterydów, i kpi z jej orientacji seksualnej. Następnie, w basenie, Paige próbuje utopić Emily! Po tym jak dziewczyna się wyzwala, Paige krzyczy na nią, że chce odebrać jej miejsce w drużynie, jako najlepsza.

Sezon 1, odcinek 16: „Je suis un ami”
Paige i Emily ponownie rywalizują o najlepszą pozycję w drużynie, lecz tym razem Paige ulega tajemniczemu wypadkowi na rowerze, więc nie może pływać. W środku nocy, pojawia się pod drzwiami Emily, cała mokra, i próbuje przeprosić dziewczynę za swoje dziwne zachowanie. Pełna zaufania Emily jej wybacza, i okazuje współczucie. Czy ten wypadek naprawdę się zdarzył?

Sezon 1, odcinek 17: „The new normal”
Ojciec Paige krzyczy na Emily, na oczach niemal wszystkich uczniów, na środku szkolnej kafeterii, że dziewczyna jest specjalnie traktowana w drużynie, bo jest lesbijką. Paige całuje Emily, a potem unika jej, tworząc wymówki i kłamiąc, że ma coś do zrobienia z babcią.

Sezon 1, odcinek 21: „Monsters in the end”
Paige obiecuje Emily, że pójdzie z nią na koncert, jednak wcale się na nim nie pojawia.

Sezon 2, odcinek 25: „UnmAsked”
Paige pojawia się na balu w masce, i oznajmia Emily, że mogą teraz oficjalnie być przyjaciółkami. Czy mógł to być wczesny znak o tym, że Paige zabiła Mayę? W końcu mogła udawać, że przyjaźń z Emily była dla niej wystarczająca, wiedząc już, że Maya jest poza obrazkiem.

Sezon 3, odcinek 10: „What lies beneath”
Paige wywraca te kosze ze śmieciami jakby nigdy nic. A jej słodkie kłamstwo o byciu chorym następnego ranka? Upiorne.

A Ty jak sądzisz? Czy Paige jest winna śmierci Mayi? Czy jest może w A-teamie?

~źródło: wetpaint.com

16 myśli na “Wskazówki o tym, że Paige jest szalona – od sezonu pierwszego.”

 1. a ja myślę że ani nie zabiła May , ani nie jest w A-team .
  To że napisała Emily że się źle czuje było spowodowane tym że widziała jak się całuje z Natem , no co miała podejść do nich i powiedzieć ” o fajnie , że się całujecie , nic nie szkodzi , ja popatrzę . ” ?

 2. AlisonDiLaurentis

  Nena
  no, ale chodzi o to, że zamiast albo tam wkroczyc, albo jeśli nie ma się przysłowiowych jaj, wypłakać się, to ona kopnęła w śmietnik. tak w ogóle to R.I.P. śmietnik. Ona nie była smutna, ona była zła, w szoku. Zapewne myślała „omfg! jak ja teraz zatrzymam Emily przy sobie!”.

  Jeszcze powinniście dorzucić to co mówiła w ostatnim odcinku „żeby wystartować ostatnia mogłabym nawet zabić”, czy coś takiego. Psychopatka.

 3. Zawsze spoko ale Paige jest normalna. Wy gdybyście zobaczyli jak twoja dziewczyna całuje się z CHŁOPAKIEM też byście wpadli w złość. Jest nerwowa ale nie nienormalna. -.- Może próbuje utopić Em ale później przychodzi i ją przeprasza, czy nie? Całuje Emily, a później ucieka bo boi się jej reakcji! Chora następnego dnia… odnoszę się do komentarzu Neny. To że nie poszła na koncert nic nie dowodzi. Może jej coś wypadło. Nienormalny to jest Ezra, który kłamie i kłamie, a nie Paige która jest trochę nerwowa. Będę jej bronić i nic wam do tego. :C

 4. dobra lubić jej nie możecie, ale żeby wyzywać od głupiej brzydkiej krowy? no przepraszam bardzo, ale gdybym obrażała Ezrę byście mnie pozabijali. :C i te argumenty wyżej że ona jest nienormalna są naciągnięte…

 5. Wszystko napisane wyzej, no moze poza tym z 2×25, dowodzi tylkotego ze Paige jest narwana i zakochana w Emily i nic więcej. „Upiorne” ze przewróciła śmietniki? no proszę was! była wściekła po tym co zobaczyła, sam bym się wściekł po czymś takim i coś powywracał albo rozbił. To już Hanna w takim razie pasuje bardzie na psychopatkę bo rozbiła auto Seana. Paige nikogo nie zabiła ani nie jest w A-Team. Albo że jest wariatką bo nie przyszła na koncert – no co to są za argumenty? Mając takiego ojca to ja nie dziwie się, że jest narwana i tyle.

 6. W ogóle nie wiem czego wszyscy uwzieli się na Paige, też jej nie lubię, ale po zdjęciach z kolejnych odcinków widać, że to nie będzie ona na jednym ze zdjęć z odcinka, w którym Emily będzie cała zakrwawiona, Paige rozmawia z policją i wygląda raczej jakby ratowała wcześniej Em. Dziwi mnie, że żadne z was nie bierze pod uwagę Nejta, bynajmiej nie widziałam ani razu artykułu, który wskazywałby na niego jako zabójce Mayi. Po pierwsze wcale nie wiemy czy na pewno jest jej kuzynem to że tak mówi to nie znaczy, że to prawda. Po drugie Maya jak wyjechała na ten obóz to potem wróciła i była dziwna, chyba? już mam słabą pamięć- przyznała się Em, że miała tam chłopaka? noi on nie rozumie, że to koniec i że ona chce być z Em. Więc dla mnie jest oczywiste, że owym chłopakiem był Nate. Pokazał, że potrafi być okropnie zazdrosny ( o Jenne). Moja teoria jest taka, że jest Crazy i zabił Mayę z zazdrości i teraz bierze się za Em jako, że mu ją odbiła, a Paige będzie ją ratować. Nawet Jenna powie w kolejnym odcinku- uważaj z kim się zadajesz Em- być może nie chodzi jej o Paige, a o Nata. Brak w nim powiązania z A- teamem, ale może zabojca Ali nie był powiązany z zabójcą Mayi, bo od razu znalibyśmy odpowiedz.

Dodaj komentarz