Wyłapane na tumblr- Królowa Kier

Od odcinka halloweenowego trzeciego sezonu Pretty Little Liars zastanawiamy się kim była tajemnicza osoba kryjąca się pod tą maską.

To nie Joker/Pajac/Błazen tylko Królowa Kier (QUEEN OF HEARTS). Podobną postać, wyjętą jakby prosto z Alicji w Krainie Czarów widzieliśmy już w Pretty Dirty Secrets.

Nadal nie dostaliśmy odpowiedzi czy to ta sama osoba, kim jest ta osoba. To członek ATEAM czy NAT?

Ale ktoś na tumblr znalazł pewien szczegół, o którym prawie każdy z nas zapomniał. Chodzi o pierścionek zaręczynowy Melissy. Przyjrzyjcie się dobrze zdjęciu pierścionka, który znalazła Spencer w internecie.

Pierścionek nosił nazwę THE QUEEN OF HEARTS RING. Wiemy, że w Rosewood nic nie dzieje się przypadkiem. Czy to możliwe, że to właśnie Melissa była Królową Kier?

18 myśli na “Wyłapane na tumblr- Królowa Kier”

  1. bardzo możliwe…wkońcu A juz raz wrobilo Melisse kiedy ta dostała przebranie czarnego łabędzia…więc A znowu mogło/a zadzialac i podeslac Melissie strój krolowej kier, zeby kłamczuchy znowu wzięły ją za A i co gorsza (chociaz prawdopodobne) za morderczynię Ali…wkońcu Byron widział ja wychodzącą z domu Ali w dzien jej zaginięcia…

  2. Ale w Halloweenowym odcinku ta Królowa Kier pokazała swój biceps w walce ze Spencer 😛 I moim zdaniem to był Toby w tym przebraniu. Również moim zdaniem w przebraniu a la sobowtór Caleba + maska a la Alison była Mona. I chciałam dodać że moim zdaniem też głównym A jest Melissa 🙂

Dodaj komentarz