Wyłapane na tumblr- Upiór w Operze #2

Odcinek haloweenowy Pretty Little Liars za nami. Chyba każdy z nas powie jedno : wiem, że nic nie wiem. Twórcy odwalili kawał dobrej roboty mącąc nam w głowach. Ale być może jest coś, co po bliższym przyjrzeniu się może rozjaśnić nam w głowach ( albo pomieszać jeszcze bardziej).

 

Pamiętacie tą scenę? Głupie pytanie, jej nie da się zapomnieć. Wiemy jedno: to nie był Caleb, który stał na drugim końcu wagonu. Pod maską Upiora zobaczyliśmy inną, imitującą kobiecą twarz i blond perukę na głowie

 

Zacznijmy od końca. Tą maskę widzieliśmy pod koniec odcinka w pokoju Mony w Radley.

Wniosek, który od razu nam się nasuwa to, że była to Mona. Nic bardziej mylnego. Przede wszystkim przyjrzyjcie się dokładniej szyi osoby za Han.

Nie mylicie się. To co jest wyszczególnione to tzw. Jabłko Adama. Ta osoba to facet. no dobra powiecie, że statysta, ale ta osoba jest sporo wyższa od Han. Ashley Benson ma 165 cm wzrostu. Do tego jest na ok. 10 cm szpilkach co daje nam 175 cm. Na dowód macie zdjęcie butów Ash.

Wydaje mi się, że wzrost tej postaci jest dość istotny, nawet jeśli to statysta.Więc jeśli to nawet statysta grający Monę to Janel mająca zaledwie 157 cm wzrostu musiałaby grać flashback z tej sceny mając na nogach szczudła (nie obrażając nikogo, małe jest piękne :D). Odpadają również Byron i Lucas (obydwaj panowie 173 cm wzrostu) Powiecie, że to może być Toby. OK możliwe, ale gdyby to jakimś cudem była Mona na szczudłach lub Toby to nie sądzicie, że statysta nie byłby potrzebny? Keegan i Janel dobrze wiedzą, że grają A. A poza tym Toby albo był na sali albo gdzieś migdalił się ze Spencer.

Po tych wnioskach zostają nam Ezra, Jason i Wren (którego nie widzieliśmy w tym odcinku). Osoba w masce wydaje się kleić do Hanny. Kiedy widzieliśmy Jasona czy Ezrę lecących na Han? Zabijecie mnie ale uważam, tak jak część osób na tumblr, że jest to…

…nasz ulubiony doktorek. Ostatnio zmienił obiekt uczuć na pannę Marin. Julian Morris ma 180 cm wzrostu. Zapytacie ale po co? A proszę bardzo:

Teoria jest bardzo ciekawa. Wren zauroczony Han próbuje pokazać Calebowi zagrożenie. Dodadam od siebie, że może chcieć pokazać Hannie konsekwencje odrzucenia.

Wracając do maski koło łóżka Mony. Wren pracujący w Radley bez problemu mógł wziąć maskę od dziewczyny a potem ją zwrócić.

I co Wy na to? Nie bijcie, ja mimo wszystko uwielbiam Wrena 😀

29 myśli na “Wyłapane na tumblr- Upiór w Operze #2”

 1. Mona równie dobrze mogła zrobić tą maskę dla kogoś, zgadzam się że to mógł być wren, Co do A tego co dosypał coś do szklanki Arii to też musiał być chłopak był dużo silniejszy od Spencer wiem że za to mnie znienawidzicie ale to mógł być Ezra bardzo szybko dotarł na miejsce z Fiadelfii. Bójka pomiędzy Toby i Noelem była ewidentnie zaplanowana.

 2. Faktycznie to mógł być Wren. A tak ogólnie to odrazu jak zobaczyłam Ezre w pociągu to pomyślałam, że był w nim cały czas. Sprawy się skomplikowały (znalezienie ciała Garreta). Policjanci na pewno sprawdzali tożsamość wszystkich pasażerów, więc Ezra powiedział Arii, że wsiadł dopiero po całym zdarzeniu.
  Lubię Ezrę, ale od jakiegoś czasu wydaje się on bardzo podejrzany.
  Trochę pokręciłam, mam nadzieje, że rozumiecie ;D

 3. Także myślę, że to Wren xD I tak nigdy go nie lubiłam, co prawda Caleba też nie ale jest on 1000 razy lepszym chłopakiem dla Hanny niż ten Wren. A może to był Garret? Założę się, że bójka między Tobym a Noelem musiała być zaplanowana, bo widać, że Toby stosunkowo lekko popchnął tego drugiego, a on już się wywalił 😀 Tak Mona była w pociągu, ale jak Spencer szła obok jakichś drzwi to usłyszała jak ktoś tam nuci tą melodyjkę co Mona w Radley… i to na pewno Mona chciała zepchnąć Arię w skrzyni, bo tam była jakaś dziewczyna, a skoro wszyscy grali w tym pociągu jakąś „rolę” to także ona musiała mieć swoją. Ten kto tak „wąchał” Hannę to musiał być chłopak, bo dziewczyna by tak nie zrobiła 🙂

 4. Też sądzę że to Wren,ale sądzę też że i Mona i Ezra byli cały czas w pociągu,Mona nie była przebrana ale zanim Spencer została zaatakowana przez tego pajaca który podejrzewam że jest to Ezra słychać było głos Mony a raczej to jak nuci tą przerażającą melodyjke.Wren mół być przebrany za Upiora w Operze bo nikt inny (oprócz Caleba) nie klejił by się tak do niej.

 5. Mona napisałaby „Nosy” od tego zacznijmy. To jest odruch. No chyba, że Mona ukrywa brytyjskie pochodzenie. „Nosey” jest bardziej oczywiste dla Amerykanów przez właśnie taką pisownie, my na to nie zwracamy uwagi. I wiem co powiesz do końca 2 sezonu Mona zrobiła wszystko poza 2 rzeczami. Mona od początku nie była sama. Nie chcesz nie wierz. Ja zdania na razie nie zmienię bo Wren w ATEAM jest dla mnie tak oczywisty jak to, że Garrett jest trup.

 6. E – i to jedyny ważny argument?? ;/
  skąd wiesz, co by napisała mona? te teksty wymyślił ktoś inny. jeśli byłby to przeważający argument to na pewno ktoś by zapytał o to producentkę..a na razie nikt tego nie zrobił.

 7. A co z Lucasem? Też podobała mu się Hanna, jest stuprocentowo częścią A-teamu, miał podobny garnitur, wystarczyło nałożyć maski i pelerynę, zwłaszcza, że w tej scenie nie ma go w przedziale.

  Jak Wren jest A., wszyscy są A.

 8. Przecież napisała, ze Lucas ma 173, więc byłby niższy od Hanny. A ta osoba była wyższa.
  Poza tym, wydaje mi się, ze Wren ma trochę za małą twarz na tę maskę. wiem, ze to maska, ale On ma dość małą twarz, a maska jest duża i nie wiem, jakby się utrzymywała. Ale to mógł być statysta, wiem. Wren najbardziej pasuje do tej postaci, a Ezra do Damy Kier.

Dodaj komentarz