Wyłapane na tumblr- Melissa Hastings

Wielki powrót cyklu wyłapane na tumblr. Wzięłam pod lupę jedną z najbardziej oczywistych osób. Sama uważam, że jest w ATEAM, ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się od którego momentu? Przeglądając tumblra natrafiłam na ciekawą teorię:

” Myślę, że Melissa dołączyła do ATEAM w 2×05.

Po pogrzebie Iana chciała naprawić relacje z siostrą, kiedy Mel już chce powiedzieć Spence swój sekret (poronienie) na telefon (jak się okazuje Iana), który A podrzuciło do torby młodszej sióstr we wcześniejszym odcinku, przychodzi wiadomość. Myślę, że A mogło to zrobić po to żeby dać Mel powód do przyłączenia się- zemsta na siostrze”

Teoria nie jest zła. Mel od początku zachowywała się jak s*ka ale wcześniej po prostu nią była. Po śmierci Iana zaczęła być bardziej podejrzana. I mam jeszcze małe wrażenie, że wypadek jej i Spencer został zaplanowany. I co Wy na to? Jak myślicie? Melissa o początku jest w ATEAM? Dołączyła właśnie wtedy? A może ktoś z Was znalazł dowody na to, że jest winna jedynie przebraniu się za Czarnego Łabędzia?

7 myśli na “Wyłapane na tumblr- Melissa Hastings”

  1. Myśle że ta teoria ma sens szczególnie, że właśnie w tym odcinku w tym fragmencie, Melissa po tym incydencie z telefonem Iana i Spencer powiedziała do siostry ” Nigdy Ci tego nie wybacze” z wyrazem prawdziwej furii na twarzy.

Dodaj komentarz