Wyłapane z Tumblr

Hej 😉 znalazłam pewną teorię dotyczącą A-teamu. Pamiętacie kod Mony? Może nazwa „A-team” powstała od pierwszych liter członków?

A = Alison

T = Toby
E = ?
A = ?
M = Mona

zakładam, że E oznacza Ezre. Co do Alison, to wątpię, ale to nie moja teoria, jak mówiłam.

nie wiem też, co oznacza drugie A.

Jakieś sugestie? 🙂

38 myśli na “Wyłapane z Tumblr”

 1. Dla mnie trochę dziwne było to, że Paige dostała wiadomość od A, że ma być na cmentarzu, a potem nagle Nate ( czy tam Lyndon ) ją porwał.. Skąd miałby wiedzieć że dziewczyny dostają wiadomości od A?

  Według mnie Paige pracuje/pracowała dla A-Teamu, ale zakochała się w Em, więc chciała odejść. „A” w letnim finale napisało do niej sms, ale ona nie pokazała części jego treści, a potem powiedziała policjantom że ktoś do niej napisał że niby Emily się stanie krzywda. Pewnie „A” chciało ją wystawić Nate’owi, i napisało do niego później że ukochana Emily będzie na cmentarzu. To by się zgadzało z teorią niektórych że od każdej z Kłamczuch bliska osoba jest w A-team’ie. Czyli Mona, Toby, Paige – od Arii być może jest to Ezra ( czyli ta jedna starsza osoba!). No a przewodniczącym może być Ce-ce (bliska osoba Alison..) bo skoro tak dużo Ali jej powiedziała i wiedziała że Hanna kradnie, to może ona zna te wszystkie sekrety i przewodniczy A-Team’owi. a to jak pomogła Spencer itd. to tylko przykrywka.

 2. Nie zgadzam się z teorią „hell”, ponieważ A nie mogło chcieć jej wystawić Nate’owi. Przecież Mona mówiła, że mieli całkiem inny plan i Lyndon to zepsuł, ale to i tak w sumie dobrze bo Garret wyszedł z więzienia. I że szkoda, że ich plan się nie udał.

 3. No właśnie Toby do Spenser 😀 Mona do Hanny 😛 Ezra do Arii , ii…ktoś nowy? Albo Ashley ale to kompletnie nie ma sensu xD ..i nie wypisujcie mi że Aria … -.- jakoś nie wyobrażam ją sobie w czarnym kapturku 🙂

 4. z Peige mogło tak byc że A właśnie kazało przyjść Peige na cmentarz gdzie kłamczuchy ale Lyndon pokrzyżował im plany.. stąd słowa Mona że plan się nie udał. A Peige nie była zaskoczona bo może i ona dostaje smsy od A.. z drugiej str A musiało wiedzieć o sytuacji z Lyndonem bo przecież podziękowało Emilly za oczyszczenie Garetta i że ma u niej/niego przysługę.

 5. ej ale to może mieć sens z tą Arią , bo w ostatnim wywiadzie było że członkowie A-teamu pochodzą z rosewood , i mieszkają tam od dawna. Więc może być to Aria ,w co wątpię. ale myślę że Ezra jest w A teamie.

 6. @hell: Nate nie musiał o tym wiedziec, na koniec odcinka Paige mówi policjantom, że dostała anonimową wiadomość, że ma być o 22 na cmentarzu, ale Nate zdążył ją porwać, zanim tam dotarła. Więc równie dobrze mógł ją śledzić i porwać jak wychodziła z domu np? ;>

 7. a może Em ma Alison ( siostra blizniaczka czy cos w tym stylu ), a Alison wciagneła w gre Ezre, jak było widać problemów z romansami ze starszymi od siebie facetami i uwodzeniem nie miala…. wszystko mozliwe …

 8. Jest dużo dowodów na Ezre i dużo poszlak:

  – duza suma gotowki w „skarpecie”
  – jego dyplom za szklem u tej psychoterapeutki ( sam to tam zaniosl )
  – gadzieciarstwo – miłość do starych kawałków
  – generalnie malo o nim wiadomo, jest b o jest bezplciowy

 9. Tak jest jeszcze jedna osoba na A… i to jest nasze teraźniejsze A. Nie sądzę by to była dobra teoria, ponieważ Ali nie była w A teamie!? Dostawała przecież liściki od A??? A Aria rzeczywiście może być w A teamie…

Dodaj komentarz