Wywiad w magazynie Seventeen na temat sezonu 5a !

W magazynie Seventeen ukazał się wywiad z niektórymi aktorami PLL o nadchodzącym sezonie 5a.

1.Cece wróciła i wie wszystko.

„Cece jest katastrofą. Ona żyje. Marlene powiedział mi, że zna wszystkie tajemnice! Wie wszystko! To tak, jakby jej głowa jest pełna tajemnic. Jestem pewna że ta dziewczyna będzie na topie.” Vanessa Ray, który gra Cece, powiedział na konferencji finału sezonu 5. „Ja na to: ” Kiedy dowiem się o wszystkim , wyślijcie mnie na kwarantannę lub na wyspę żebym nie powiedziała wszystkim  o tym co wiem. „

2. Ezria to jeszcze nie koniec .

„Mam nadzieję, że wygra Aria z powrotem”, Ian Harding (Fitz) mówił o relacja Ezry i Ari. „Oni po prostu muszą pogodzić się z faktem, że będzie trochę nieśmiałości w ich związku, bo okłamał ją ponad półtorej roku. Ale naprawdę ją kocha. Udowadnia to ale co z tego ? Mówi że:  „Kocham cię tak bardzo,” Okej a potem „Szpieguje ją i jej przyjaciółki.” On jest dobrym facetem, ale pasja zaślepia go.

3. „A” będzie kontynuować zabawe.

„Ali wróciła, ale nie mówię że wróciła do  Rosewood, ale wróciła,” mówią producenci. „Tak, wiemy, kto jest  ‘A’  i dlatego prosta jest praca wstecz i mogę powiedzieć,  że możemy sprawiać żeby ludzie myśleli że ‘A’ jest ta osobą lub tamta osoba. „

4. Nie widziałeś/aś Iana ostatni/a.

Ryan Merriman, który gra Iana, żartował, że nikt nigdy nie jest pewien czy umarł w serialu. „Fajne są to wszystkie retrospekcje … jest wiele pytań bez odpowiedzi co do mojego charakteru” ujawnił.

5. Haleb na zawsze i na wieki .

Jeśli nie słyszeliście niesamowitego news: to Caleb wraca! Ashley Benson jest tak podekscytowana, że jej postać Hanna też może być. „Nie chcę nikogo innego oprócz  Caleb i powiedziałam mu to, a on na  to że wie, będę go dalej lubić, ale jak nie wróci to zabije go!” powiedziała.

6. Spencer będzie  jeszcze bardziej  Cray (jeśli to w ogóle możliwe).

„Ali wraca i to jest bardzo, bardzo przerażające dla Spencer, bo bardzo lubiła jak było wygodnie” powiedziała Troian Bellisario . „Ona czuję się jakby miała swoich przyjaciół i zasłużyła na nich i kiedy wraca Ali, to po prostu wrzuca wszystkie swoje niepewności z powrotem w siebie i znów będzie musiała walczyć z liderem.”

ABC Family's "Pretty Little Liars" - Season Three

ian-lgn

spencer-u0jvzc-lgn

źródło : http://www.seventeen.com/entertainment/features/pretty-little-liars-season-five-predictions#slide-1

3 myśli na “Wywiad w magazynie Seventeen na temat sezonu 5a !”

Dodaj komentarz