Wywiad z Janel Parrish

Jak fani odebrali ostatni odcinek?
To było szaleństwo! Towarzyszyło nam mnóstwo różnych emocji. Było trochę złych fanów, trochę smutnych, można było także zauważyć wiele nienawiści do Mony oraz wiele zabawnych komentarzy. Niektórzy mówili „Toby jest zbyt piękny, by umrzeć”,”Będę tęsknić za jego klatą”,”Mój  ukochany był niewinny, nie zrobił nic złego”.

Wielka tajemnica tego odcinka – czy to naprawdę było ciało Tobiego?
Na pewno wyglądał na martwego, prawda? Leżał w kałuży krwi, jest tatuaż i Mona, która mówi, że jest martwy.

Ale to Mona, więc czy możemy wierzyć w to co mówi?
Cóż, widzieliście nie ruszające się ciało, więc wygląda na to, że jest martwy.

Co to znaczy dla przyszłości?
Co jest interesujące dla mnie to to jak Mona i Spencer mają teraz kompletnie zmienione charaktery. Mona jest prawie taka, jak nowa Spencer. Spencer powoli wymyka się spod kontroli w ciągu kilku odcinków i to jest właśnie to, czego chciała Mona. Teraz, kiedy Hastings jest w Radley Sanitarium Mona odwiedzi ją z bardzo protekcjonalnym uśmiechem. Mona jest bardzo, bardzo zadowolona z obecnego stanu rzeczy.

Jak Spencer poradzi sobie z zamknięciem?
Ona staje się szalona. Nie wie, co się dzieje. Najpierw dowiaduje się, że jej chłopak jest zdrajcą i pracuje dla jej największego wroga, a następnie odnajduje go martwego.. W następnym odcinku zobaczycie co ta sytuacja z Tobym jej zrobiła.

Jaką rolę gra w tym wszystkim Mona? Ona jest tak dobra w psychologicznej wojnie, w odniesieniu do Kłamczuch.
Mona uwielbia gry i nie ma zamiaru ich kończyć. Ma teraz Spencer dokładnie tam, gdzie chciała i w następnym odcinku odwiedzi ją, by zagrać w kolejne te gierki. Ona przywoła przeszłość : Zasadniczo, jeśli nie odrzuciłabyś mnie, gdy zapytałam czy chciałabyś być członkiem „A” teamu, byłabyś tu? Mona jest mistrzem manipulacji. A od kiedy Spencer odrzuciła propozycję, celem Mony było zniszczenie jej i dostała to czego chciała.

Co dalej w programie Mony?
Ostatecznie, zniszczyć cztery dziewczyny. Dowiecie się więcej na ten temat, nawet w następnym odcinku. Jak dojdziemy do finału, główna tajemnica zostanie rozwiązana – kim jest osoba w czerwonym płaszczu.

Wracając do poprzedniego odcinka – jaki był twój ulubiony moment?
Podobał mi się moment, w którym Spencer goni Monę przez las, a potem po prostu zatrzymuje się i uświadamia sobie, że cały jej świat został wywrócony. Troian zrobiła świetną rzecz z tej sceny. To naprawdę do mnie przemawiało, kiedy to oglądałam. Dała bolesny i wydajny pokaz

 

 

źródło: http://pll-fansite.blogspot.it/

tłumaczenie: ajtyna

 

12 myśli na “Wywiad z Janel Parrish”

  1. Ja uważam, że to ciało Wildena przebranego za Tobyiego. Tatuaż przecież nie jest sztuką do wytatuowania.. Tymbardziej przy możliwościach A. Pewnie specjalnie nie odkryła mu maski żeby fani się martwili. Tymczasem Toby sb żyje 😀 SPoby Forever

  2. Toby i WIlden nie są tej samej postury, więc nie wydaje mi się to prawdziwe…
    Zaczynam wierzyć, że głównym A jest Mona…
    A dziewczyna w czerwonym płaszczu pojawia się specjalnie, żeby dać wskazówkę dziewczynom, lub żeby je wykańczać psychicznie. Gdyby nie chciała być widziana, nie nosiłaby tego płaszcza…

  3. Z całą pewnością „hungrykate17” ,tyle że on ma na imię Jason a nie Jackson -.- A co do tego aska Troian też bym się tak nie trzymała tej tezy.Bo prawdziwa Troian napisała by ci coś w rodzaju „Dowiesz się”,”Może” albo „Nie mogę o tym mówić” ; ))

  4. Według mnie z pewnością było to ciało Tobyego, ale wyrażnie dali nam do zrozumienia w tym wywiadzie, że nie wiemy czy to ciało było MARTWE. Mógł leżeć w kałuży krwi, ale mogło to być upozorowane.

  5. Ja uważam , że Mona to wszystko zorganizowała . Raczej widziała by , zę ktoś za nią jedzie , a że jest -A , to pewnie wiedziała by że to samochód Spencer . A poza tym , Spencer nie zdjeła kasku więc nie mamy pewności że to on . Tak iem , miał tatułaż , ale taki tatułaż można zrobić w minute , a udawac martwego też jest łatwo . Chyba że to nyło Cile Weldona ..

Dodaj komentarz