Wywiad z Troian Bellisario

Serial Pretty Little Liars zbliża się do letniego finału sezonu trzeciego, więc byliśmy podekscytowani, że mamy szansę porozmawiać z Troian Bellisario o tym, czego się spodziewać po Spencer, Spoby, i wielkiej zdradzie – włączając w to jak się ma zdrajca do zabójcy Mayi.

Wetpaint Entertainment: Czy jest coś co możesz nam powiedzieć o Spoby w finale?
Troian Bellisario: Tylko to, że Spoby przechodzi na zupełnie nowy poziom, nie wiem, czy fani się tego spodziewają, czy czekają na to od dłuższego czasu.

Czekają na pikantne pocałunki. Będą pikantne pocałunki?
Będą zdecydowanie pikantne.

Jak myślisz, co sądzi Spencer o Wrenie i Hannie?
Myślę, że Spencer miała zawiłe relacje z Wrenem, ale jeśli chodzi o przyjaźń, to zawsze jest najważniejsza i na pierwszym miejscu. Właściwie to wydaje mi się, że jest to zaznaczone w nadchodzącym odcinku.  Jedną z lepszych rzeczy w Pretty Little Liars jest to, że kłamczuchy nie są złośliwe.  Mogą być złośliwe dla innych dziewczyn, ale nigdy nie będą złośliwe dla siebie nawzajem. Więc jeśli coś by się działo, sądzę, że Spencer wesprze swoje przyjaciółki, nawet jeśli jest to związane z jej przeszłością.

I w letnim finale dowiemy się kto zabił Mayę. Jaka była Twoja reakcja, kiedy dowiedziałaś się kto to był?
Byłam po prostu szczęśliwa, bo jestem typem osoby, która próbuje wyciągnąć odpowiedzi z pokoju scenarzystów z miesięcznym wyprzedzeniem. I często kończy się to dla mnie złamanym sercem, bo czasami scenarzyści wychodzą z nieziemskimi pomysłami, lecz później stacja telewizyjna mówi „Nie. Nie możemy jeszcze tego zrobić, lub jest to zbyt zwariowane.” A ja słyszałam o tym co właściwie stało się Mayi jakiś czas temu, i miałam nadzieję, że to wypali. Więc kiedy już się dowiedziałam, kiedy dostałam finalny scenariusz, byłam po prostu bardzo szczęśliwa, że to idzie tą drogą, i uważam, że fani nie będą rozczarowani. Będą w szoku. Nie sądzę, żeby w ogóle się tego spodziewali.

Czy zabójca i zdrajca to ta sama osoba, czy otrzymamy dwa ciosy w finale?
Zabójca i zdrajca.. myślę, że to ta sama osoba. Teraz moje myśli krążą wokół następnej części tego sezonu, którą teraz kręcimy i jest tam inny zdrajca, który jest trochę bardziej na moim radarze. Ale zabójca zdecydowanie będzie wielką niespodzianką.

Co sądzicie o wypowiedzi Troian? Macie jakieś teorie dotyczące zabójcy Mayi i zdrajcy?

~źródło: wetpaint.com

9 myśli na “Wywiad z Troian Bellisario”

  1. „Jest tam inny zdrajca, który jest trochę bardziej na moim radarze.” – na jej radarze? hm, Noel, Jenna? to mi przychodzi do głowy 🙂

    „Zabójca i zdrajca.. myślę, że to ta sama osoba. Ale zabójca zdecydowanie będzie wielką niespodzianką.” – to coś mi się wydaje, że to niekoniecznie będzie Paige lub Nate. to pewnie dla wszystkich będzie wielka niespodzinka, coś nie wiem o co chodzi z tym ojcem Arii i matką Hanny.. tylko nasuwa się pytanie „po co mieliby ją zabić?”. nie wiem, nie mam pojęcia już. chyba, że jej zdaniem Paige to będzie niespodzianka.

  2. Nate to musi byc on 😀 zabojca i zdrajca bo dziewczyny wieza ze jest jej kuzynem a to pewnie ten chlopak co wysylal sms-y Mayi. Maya pewnie go odrzucila i ja zabil, dlatego Nate tez zle reaguje na to ze Jenna sie z nim nie spotkala w tym barze byl bardzo podejrzany zachowywal sie jak psychopata 😀

  3. Myślę, że na razie nie wprowadzą nowej/go „A.” tylko będziemy poznawać po kolei członków teamu Mony. Jeżeli zabójca Mayi i zdrajca to jedna osoba to stawiam na Paige. Bellisario powiedziała w wywiadzie, że myśli już o innym zdrajcy, który jest „trochę bardziej na jej radarze” – czyżby chodziło jej o Melissę?

    W odc. 12 ma być proces Garretta, no nie? Ciekawe czy wyjdzie na jaw już kto wykradł ciało Alison? (jak Spence była go odwiedzić w więzieniu to krzyczał, że wie kto to zrobił).

Dodaj komentarz