Zdjęcia z 4×11 „The Hoe is going down.”

W internecie pojawiły się już zdjęcia do odcinka 4×11 „The Hoe is going down.”

Oto one:

 

Co sądzicie o tych zdjęciach?Zapowiada się niezła impreza ;PP i ten płaszcz Red Coat O.o

 

23 myśli na “Zdjęcia z 4×11 „The Hoe is going down.””

  1. troche nie na temat, ale ogladam raz jeszcze 3 sezon- akurat jestem na odcinku Haloween’owym. Wiadomo, ze Wilden był Królową Kier razem z Melissą, Czyli oni wsadzili Arię do skrzyni i chcieli ją zepchnąć. Rozmowa przy skrzyni wygladala na to, ze 'chlopak’ nie chcial jej zepchnąc, ale dziewczyna mu kazała. Z ostatnich odcinkow wiemy, ze Wilden otrzymywał wiadomości od A a sama melissa powiedziała Spencer, ze dostawał jakby 'rozkazy z góry’, czyli od A. Jestem fanką teorii, że Aria jest A i zaczynam sie zastanawiać-czy przypadkiem nie 'domyślili się’ tego i dlatego chcieli się jej pozbyć?

  2. bardzo lubiłam wchodzić na tą stronę ze względu na to, że mogłam zawsze znaleźć tu jakiś newsy, teorie i poczytać różne ciekawostki na temat serialu wyszukane na zagranicznych stronach, tumblrach i innych pierdach. Ostatnio nie mam po co tu wchodzić, bo są zamieszczane same opisy z odcinkow ew. sneek peeki… Szkoda, ze strona nie funkcjonuje już tak jak wcześniej 🙁

  3. Marlene to inaczej ujęła, jeśli chodzi o to, że żadna z kłamczuch nie jest A. Aria może być A, biorą pod uwagę, że jest chora i ma rozdwojenie jaźni. czyli tak jakby jest kłamczuchą, ale też jest inną osobą. a to może się zgadzać, że ma tą chorobę, ponieważ często przegląda się w lustrach, tak jakby nie wiedziała kim jest i szuka tam odpowiedzi a poza tym był scena, gdzie Aria oglądała z Jakiem film, w którym kobieta miała rozdwojenie jaźni i drapała się w kolano; a w pewnym momencie Aria zaczyna drapać się właśnie w kolano rozmawiając z kłamczuchami. bardzo przekonują mnie teorie o Arii.

  4. możliwe, że już słyszeliście o tych stwierdzeniach o Arii.c
    a co do Red Coat? jak myślicie kto to? ja jestem praktycznie przekonana, że to Cece. bo na końcówce ta szczupła sylwetka, włosy i jeszcze to jak powiedziała Shana.

Dodaj komentarz