Zdrajca

Wielkimi krokami zbliża sie letni finał Pretty Little Liars, przypadający na 28 sierpnia. Ci z nas, którzy oglądają w nocy, na żywo serial zauważyli pewnie, że każde promo następnego odcinka poprzedzone jest słowem BetrAyal i zdjęciami bohaterów serialu.

Już wiemy co to oznacza. Jedno z nich zdradzi. Nie wiadomo w jakim sensie, nie wiadomo czy zdradzi Kłamczuchy czy A. ABCFamily na swojej oficjalnej stronie przedstawiło listę osób, z których jedno zrobi coś okropnego. Są na niej:

-Paige

-Ezra

-Lucas

-Melissa

-Toby

-Aria

-Caleb

-Spencer

-Hanna

-Emily

-Byron

-Ashley

Głosować można tutaj: http://abcfamily.go.com/shows/pretty-little-liars/the-betrayal?cid=adsales_q4fy12_possession_tracker_redirect  jedynym warunkiem jest posiadanie konta na twitterze. Nie wiadomo czemu ma to służyć czy tylko zabawie, czy może kilka wersji jest nakręconych.

22 myśli na “Zdrajca”

  1. ja sądzę że Paige, ale coś mi podpowiada że to było by nie w stylu naszych reżyserów. O Paige się mowi, że ona będzie miała jakąś przeszłość z Ali i to będzie coś strasznego. Ale tego mamy się dowiedzieć w 11 odcinku. I to chyba było by zbyt proste do odgadnięcia, że to ona będzie zdrajcą.
    i każdy teraz mówi że to ona. Więc może to będzie ktoś o kim wgl się nie mówi. Tak jak z Moną wtedy. Nikt jej o to nie podejrzewał.

  2. Ja się tu dopatruję pewnej zależności zauważyliście że łącznie ze znakiem ` # ` literek jest 12 – tyle samo ile obrazków , ” A ” w tym słowie jest 9 , a licząc od Arii w prawo 9 jest Melissa = Melissa jest „A” ostatnio jej nie widujemy czy twórcy chcą odwrócić naszą uwagę .? Ale czy melisa nie będzie zbyt oczywista .?

  3. a mnie się wydaję, że tu nie będzie chodziło o zdradę dziewczyn, tylko ktoś z A-TEAMU zdradzi nasze ukochane A. a może będzie tu chodziło o to, że któraś z dziewczyn zdradzi Emily mówiąc o tym, że ona była wtedy nad tym wykopanym grobem Ali ? już się nie umiem doczekać tego letniego sezonu : DD

  4. Kaatherina ♥ możesz mieć rację ale można liczyć na 4 sposoby nie wiadomo od której strony zacząć.
    Wychodzi na to że może to być Melissa, Paige, Byron lub Caleb. Na Caleba bym nie stawiała . Najpredzej Melissa lub Paige. Byron też może coś odwalić . ^^

Dodaj komentarz