Zmiany na stronie

Razem z nowymi Adminkami, którymi zostały Monika i Chi oraz moderatorką – Fanką postanowiłyśmy położyć kres akceptowania niczym niepopartych teorii i ogłaszamy: KONIEC Z PUBLIKOWANIEM, PISANIEM OBOJĘTNIE JAKICH TEORII. Cykl „Wyłapane na tumblr” nadal będzie, z tym, że dostanie swoją zakładkę u góry strony. Tam dodawane będą teorie poparte zdjęciami i faktami zawartymi w serialu. Będziemy akceptować artykuły przetłumaczone, z podaniem źródła, ze stron tj. wetpaint.com, spoilertv.com i tym podobne portale. Warunkami akceptacji newsów są podanie źródła (nie będziemy tolerować bezmyślnego kopiowania czyjejś pracy) i tłumaczenie, które chociaż przypomina język polski.

Redakcja

28 myśli na “Zmiany na stronie”

  1. Ja mysle ze tu chodzi raczej o artykuly, ktore pojawilaly sie ostatnio i naprawde byly pisane chyba na szybko „na kolanie„, bez zastanowienia. Np. , ze Melissa jest kobieta w czerwonym ale w tym samym czasie rozkopywala grob 🙂

  2. Pozwolę sobie, na małą krytykę tej strony (podkreślam, że piszę ją w celu polepszenia strony, a nie złośliwie). Niedawno zaczęłam oglądać ten serial, a teraz gdy jestem na bieżąco, chciałam dowiedzieć się kiedy wychodzi nowy odcinek. Więc poszukałam najpopularniejszej strony fanów i trafiłam tu. Jednak pomimo przekopania tej strony nie znalazłam daty premiery. To głupio, że taką informacje (moim zdaniem bardzo ważną) musiałam szukać na filmwebie. Nie chcę reklamować pamiętników wampirów, ale na ich stronie wyświetla się, rzucające się w oczy odliczanie. Moja propozycja by umieścić coś takiego na tej stronie, bądź podobnego.

  3. fajnie by było, jakbyście dodali więcej rzeczy do tej zakładki, które były-a były naprawdę fajne teorie poparte dowodami, a nie tylko jedno wyrażające opinię jednej osoby.

    licznik to dobry pomysł, ale nie wiem czy do zrealizowania, bo już daawno były takie propozycje i nic nie ma zrobionego z tym..

Dodaj komentarz